Kingway Fartt Coliber 4T nie chce odpalić.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Kingway Fartt Coliber 4T nie chce odpalić.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Patryk Patryk 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #84911
  Zdjęcie profilowe Patryk
  Patryk
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Jak już napisałem mam problem z odpaleniem skutera co prawda stał przez 4 miesiące nieodpalany gdyż nie posiadam rozrusznika a pękła mi pokrywa od kopniaka.Ostatnio chcialem go odpalić z kopniaka nic to nie dało.Postanowiłem spróbować z popychu fakt zapalił lecz cały czas musiałem poruszać manetką gdyż by mi zgasł.Dziś chciałem go ponownie zapalić tylko że z kopniaka nie chciał wraz postanowiłem podlać mu paliwa pod świecę ale gdy podlałem to strzelił tylko z filtra powietrza(zapomniałem dodać cały czas próbowałem go odpalać bez filtra gdyż kiedyś jak nim jeździłem z filtrem to na oboty nie chciał wchodzić)a później już wgl.Próbowałem i z filtrem ale to nic nie dawało,byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

  #84971
  Zdjęcie profilowe Botek
  Botek
  Użytkownik
  • Postów: 188

  Gasnie ci na wolnych obrotach to znaczy ze musisz wyregulować gaznik a dokładnie wyregulować wolne obrotu to taka złota śrubka w gazniku

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

  Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
  #85022
  Zdjęcie profilowe Patryk
  Patryk
  Użytkownik
  • Postów: 2

  dziś udało mi się go zapalić chodził normalnie zaczął się ksztusić potem zgasł.jak później chciałem go odpalić to tylko co podpompowałem mu paliwo to strzelał z filtra.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie