Witam, potrzebuje pomocy ;xx

Witam was, mam problem z moim skuterem, jest to Barton Firefox 70cc. A mianowicie, ostanio jeździłem nim i było wszystko spoko, aż do momentu gdy jechałem przez las, wiadomo powoli bo dziury, ale nagle zaczęło mi coś trzaskać w wariatorze, tak jakby coś tam latało po kapie. Rozebrałem i z wario wszystko jest dobrze.. Mam jeszcze z nim jeden problem bo ma muła jak nie wiem, jak się rozgrzeje to fajnie przyspiesza a później zamula... Mam gaźnik Mikuni 19mm.

puriiixd napisał:

Witam was, mam problem z moim skuterem, jest to Barton Firefox 70cc. A mianowicie, ostanio jeździłem nim i było wszystko spoko, aż do momentu gdy jechałem przez las, wiadomo powoli bo dziury, ale nagle zaczęło mi coś trzaskać w wariatorze, tak jakby coś tam latało po kapie. Rozebrałem i z wario wszystko jest dobrze.. Mam jeszcze z nim jeden problem bo ma muła jak nie wiem, jak się rozgrzeje to fajnie przyspiesza a później zamula... Mam gaźnik Mikuni 19mm. Jeszcze jest taki problem, że kopka w trakcie jazdy opada na dół a przy hamowaniu się podnosi, no i całkowicie traci moc... Co sądzicie?

sądzimy że jest do naprawy