Witam, potrzebuje pomocy ;xx

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #190938
  puriiixd
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam was, mam problem z moim skuterem, jest to Barton Firefox 70cc. A mianowicie, ostanio jeździłem nim i było wszystko spoko, aż do momentu gdy jechałem przez las, wiadomo powoli bo dziury, ale nagle zaczęło mi coś trzaskać w wariatorze, tak jakby coś tam latało po kapie. Rozebrałem i z wario wszystko jest dobrze.. Mam jeszcze z nim jeden problem bo ma muła jak nie wiem, jak się rozgrzeje to fajnie przyspiesza a później zamula… Mam gaźnik Mikuni 19mm.

  #190939
  puriiixd
  Użytkownik
  • Postów: 2

  puriiixd napisał:

  Witam was, mam problem z moim skuterem, jest to Barton Firefox 70cc. A mianowicie, ostanio jeździłem nim i było wszystko spoko, aż do momentu gdy jechałem przez las, wiadomo powoli bo dziury, ale nagle zaczęło mi coś trzaskać w wariatorze, tak jakby coś tam latało po kapie. Rozebrałem i z wario wszystko jest dobrze.. Mam jeszcze z nim jeden problem bo ma muła jak nie wiem, jak się rozgrzeje to fajnie przyspiesza a później zamula… Mam gaźnik Mikuni 19mm. Jeszcze jest taki problem, że kopka w trakcie jazdy opada na dół a przy hamowaniu się podnosi, no i całkowicie traci moc… Co sądzicie?

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #190944
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 973

  sądzimy że jest do naprawy

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button