witam moze nie na temat ale prosze pomozcie

Witam otoz oto chodzi …
Kupilem samochod w zeszla sobote mialem wtedy jeszcE 17 LAT DOPIERO W poniedzialem mialem 18 spisalem z panem umowe na moj pesel i teraz mi taka wiadomosc prszyszlal i niewiem czy sie prszejmowac

…Wyslij mi swoj numer dowodu i przez kogo byl wydany bo musze isc do agencji ubezpieczeniowej zeby Ci kary nie naliczali za brak przedluzenia oc. A numer dowodu jest potrzebny bo musze isc z umowa a tam nie ma zadnego dowodu kupujacego. Wyslij jak najszybciej bo moga kary narzucic czy to prawda ja samochod mam juz tak dojehany to fiat seicento 2000 z gory podzienkuje za pomoc

oc jest twoim problemem dopiero od dnia (daty) zakupu. Do kiedy samochód ma/miał OC jak kupowałeś?

Oc do 22 pazdziernika a problemem jest to ze nie mialem prszy lupnie dowodu osobistego i teraz mi kaze nr dowodu a

Wyslij mi swoj numer dowodu i przez kogo byl wydany bo musze isc do agencji ubezpieczeniowej zeby Ci kary nie naliczali za brak przedluzenia oc. A numer dowodu jest potrzebny bo musze isc z umowa a tam nie ma zadnego dowodu kupujacego. Wyslij jak najszybciej bo moga kary narzucic


mi sie w to wierzyc niechce co on pisze

moge sie spodziewac problemow ? bo z tego co wiem to prszy kupbie muszi byc dowod ale skoro ja go .ie mialem to co grozi mi cos czy on sie wpakowal

przepiszcie umowe z datą kiedy już miałes dowód