Witam moze ktos pomoze wtyczka od ssania

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Keeway Witam moze ktos pomoze wtyczka od ssania

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe grzesieq grzesieq 3 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe bies11
    bies11
    Użytkownik

kupilem niedawno skuter keeway , skuter po odpaleniu ma wysokie obroty które nie spadaja nawet po nagrzaniu motoru , po lekturze google doszlem ze ssanie i co odkrylem wtyczka ze ssania jest nie podlaczona . co dziwne nie umiem znalesc drugiej wtyczki do podlaczenia , moze ktos posle mi foto lub powie gdzie szukac wtyczki

Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

1. Jak podajesz markę skutera, to podaj też model.
    2. Szukaj gniazdka odpowiedniego do posiadanej wtyczki od ssania. To będzie to.

Kymco MILER 125 (bogatsza wersja Grand DINK)

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe bies11
    bies11
    Użytkownik

hej dzięki za odpowiedz skuter to keeway f act 2012r ale z racji tego ze dzisiaj miałem czasz to zdjole siodło i co szukam i szukam okazało sie ze od nowosci nie byla załączona wtyuczke znalazłem w wiązce kolo modulu. co ciekawe skuter z norweskiego salonu od nowości jeden właściciel 1700km , jak kupowałem wlidziale ze obroty cos nie tak ale ok pomyślałem ze ssanie . no i znalazłem podłączyłem i wolne obroty po starcie 4800 skuter jedzie do przodu sam ale ok regulacja gaźnika i jest ok ,

Zdjęcie profilowe mateusz68
    mateusz68
    Użytkownik

Widzę że jakaś wada fabryczna. U mnie kable od sannia przecietę. Model też z 2012 keeway fact evo. Poszukaj dokładnie ew sam podłącz ssanie.

Zdjęcie profilowe grzesieq
    grzesieq
    Użytkownik

Patrz na daty… 😉

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie