Witam moze ktos pomoze wtyczka od ssania

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Keeway Witam moze ktos pomoze wtyczka od ssania

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe grzesieq grzesieq 4 lata temu.

Oglądasz 5 posty - 1 przez 5 (z 5 łącznie)Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #186635 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe bies11
    bies11
    Użytkownik

kupilem niedawno skuter keeway , skuter po odpaleniu ma wysokie obroty które nie spadaja nawet po nagrzaniu motoru , po lekturze google doszlem ze ssanie i co odkrylem wtyczka ze ssania jest nie podlaczona . co dziwne nie umiem znalesc drugiej wtyczki do podlaczenia , moze ktos posle mi foto lub powie gdzie szukac wtyczki

#186718 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Participant

1. Jak podajesz markę skutera, to podaj też model.
    2. Szukaj gniazdka odpowiedniego do posiadanej wtyczki od ssania. To będzie to.

Kymco Downtown 125i

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #186849 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe bies11
    bies11
    Użytkownik

hej dzięki za odpowiedz skuter to keeway f act 2012r ale z racji tego ze dzisiaj miałem czasz to zdjole siodło i co szukam i szukam okazało sie ze od nowosci nie byla załączona wtyuczke znalazłem w wiązce kolo modulu. co ciekawe skuter z norweskiego salonu od nowości jeden właściciel 1700km , jak kupowałem wlidziale ze obroty cos nie tak ale ok pomyślałem ze ssanie . no i znalazłem podłączyłem i wolne obroty po starcie 4800 skuter jedzie do przodu sam ale ok regulacja gaźnika i jest ok ,

#307431 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe mateusz68
    mateusz68
    Użytkownik

Widzę że jakaś wada fabryczna. U mnie kable od sannia przecietę. Model też z 2012 keeway fact evo. Poszukaj dokładnie ew sam podłącz ssanie.

#307433 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe grzesieq
    grzesieq
    Participant

Patrz na daty… 😉

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
Oglądasz 5 posty - 1 przez 5 (z 5 łącznie)Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Witam moze ktos pomoze wtyczka od ssania
Informacje o Tobie: