Witam moja Suzuki zillion nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Witam moja Suzuki zillion nie odpala

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Dziadek_z_Kielc Dziadek_z_Kielc 3 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Bartek Wąsowicz
    Użytkownik

Chciałem wczoraj odpalić ja i odpaliła na chwile i nie wchodziła na obroty zgasłą próbowałem ponownie i zaczeła strzelać z tłumika macie jakies pomysły na nią 😉

Zdjęcie profilowe Dziadek_z_Kielc
    Dziadek_z_Kielc
    Użytkownik

Opróżnij podstawowy układ paliwowy, aż do cna i napełnij go z pietyzmem… całkiem świeżą wachą. Kliknij pomógł. 😉

Ej, no, nie mam już do was wszystkich siły. Poważnie. 😛

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Dziadek Zygmunt zawsze pomaga, zwłaszcza z Kielc 🙂 Dziadku, jutro wypijemy Twoje zdrowie!

Zdjęcie profilowe Dziadek_z_Kielc
    Dziadek_z_Kielc
    Użytkownik

Za moje zdrowie, Ty zawsze wypić możesz. Zezwalam. 😉
    ^
    Synu, gardę trzymaj zawsze wysoko, ale jak paliwsko jest już z deka stare, bo sobie troszku postało, albo cokolwiek było jednak ^chrzczone^, to weź i je zlej. W kibini mater. I nowym paliwem taki układ znów napełnij. Innym będzie tutaj znacznie lżej. ;P
    ^
    Inaczej przyjadą do ciebie i będą niepokoić twoje jestestwo. Czarną Wołgą. ;/
    *
    I nie tylko.
    http://roberthorbaczewski.pl/aktualnosc22,5,28,slowa-dawne-i-chachlackie.html

Ej, no, nie mam już do was wszystkich siły. Poważnie. 😛
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie