Problem z gaźnikiem.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    motowellmagnetrs
    Użytkownik

no to tak leci mi cały czas paliwo nadmiarem (jak jest zgaszony) wyczyściłem gaźnik dysze wszystko wszystko i dalej ciekło później zniżyłem pływak i dalej cieknie nie wiem co jest grane pomóżcie plis.
    PS śruba od spuszczania ta przy nadmiarze jest dokręcona na maxa.

motowellmagnetrs
    Użytkownik

a i ssanie działa sry zapomniałem

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Kristop
    Uczestnik

Ale skąd cieknie?

motowellmagnetrs
    Użytkownik

no pisze nadmiarem ten wężyk w dół plis szybko pomużcie bo koniec sezonu tuż tuż

Kristop
    Uczestnik

Śrubka wkręcona, więc nie powinno cieknąć. Może jest gdzieś jakaś dziura w wężyku? Jeśli nie to trzeba pokombinować z ustawieniem pływaka. Albo może być dziurawy pływak.

peciula
    Użytkownik

cieknie ci z dołu tą śrubką od spuszczania paliwa z gaźnika???

Im_Jurek
    Użytkownik

miałem tak , ale dopiero dokręcenie konkretnym kluczem pomogło, jakiś syf mi się tam dostał i spuszczało mi się paliwo przez noc , ale zastosowałem klucz do rur z stanleya i dokręciłem mocno , ale z wyczuciem i przestało cieknąć

szef_ff
    Użytkownik

jeżeli cieknie nadmiarem tz. króćcem który jest przy pokrywie gaźnika o ile mówimy tu o skuterowym gaźniku, to trzeba wyjąć pływak i zaworek i dokładnie przedmuchać ten otwór. Trzeba tez dokłądnie obejrzeć zaworek czy gumka nie ma gdzieś zadry.
    Jeżeli to gaźnik od biegowego skutera to trzeba odkręcić śrubę od dołu gaźnika i przetrzeć końcówkę papierkiem ściernym żeby była gładka i najlepiej też przeczyścić też otwór jakąć wykałaczką- niczym bardzo ostrym bo będzie gorzej (w tych gaźnikach przelew i spuszczanie paliwa jest od dołu gaźnika)

motowellmagnetrs
    Użytkownik

to skuter motowell magnet rs a gaźnuik mikuni i czyszczony był gaźnik sprężarką dysze wszystko i był ustawiany pływak wyżej więć nie wiem co jest grane jak nie to muszę oddać do regeneracji gaźnik

Kisiu1981
    Użytkownik

Ja tak miałem dwa razy. Pierwszy gdy naprawdę mocno nie dokręciłem śruby spustowej w gaźniku, a drugi gdy zapowietrzyłem kranik paliwa przy spuszczaniu i wymianie przewodów paliwowych. Gdy pojeździłeś parę kilometrów nadal było to samo?

szef_ff
    Użytkownik

aż dziwne ze ten skuter chce jeździć jak mu się paliwo przelewa…
    Zaworek pływaka jest spierdzielony albo źle założony na pływaku.

peciula
    Użytkownik

A jak ci pali jak postoi przez noc??

motowellmagnetrs
    Użytkownik

normalnie odpali

motowellmagnetrs
    Użytkownik

szef_ff to jak odpowietrzyć ten zawór podciśnieniowy?

Kisiu1981
    Użytkownik

Wiesz gdzie on się znajduje? Idź po przewodach paliwowych z gaxnika i go znajdziesz. To to coś z trzema podłaczonymi przewodami i taką małą rurką. Na niej jest zatyczka. Uruchom silnik i zdejmij ją na chwilę aż zacznie lecieć paliwo. Wtedy załóż. I to wszystko.

motowellmagnetrs
    Użytkownik

a no dobra nie musisz mi aż tak opisywać głupi nie jestem i thx z góry myślę że może być to bo ostatnio wymieniałem przewody od paliwa thx jeszcze raz

szef_ff
    Użytkownik

zapowietrzony kranik a zalewa gaźnik… bez sensu.
    Jeszcze raz upieram się że coś nie tak z zaworkiem pływaka.

Kisiu1981
    Użytkownik

Opisuję tak na wszelki wypadek. Wolę napisać za dużo niż za mało, bo zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy muszą wiedzieć wszystko. A u mnie właśnie kranik musiał się zapowietrzyć i lało się dokładnie z gaźnika. Tyle, że u mnie wystarczył trochę pojeździć i było dobrze.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button