Witam, jaką pojemność ma bak na benzynę w ferro 302-2

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Witam, jaką pojemność ma bak na benzynę w ferro 302-2

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe remusM remusM 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe remusM
    remusM
    Użytkownik

Witam, jaką pojemność ma bak na benzynę w ferro 302-2 i bak na olej?

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Nie wiem, ale sprawdziłem i na stronie producenta nic nie pisze. Musiał by się wypowiedzieć ktoś kto posiada ten skuter.

o
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

zalej go do oporu, weź szlaufik i spuść to paliwo np. do kanistra. Potem przelewając do butelek i zapisuj wynik. jak ci wyjdą 2 butelki 2l to znaczy że masz bak 4l…

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
    Zdjęcie profilowe remusM
    remusM
    Użytkownik

trochę karkołomne, poczekam aż wypowie się ktoś kto ma podobny sprzęt, pytam się bo jak zapala mi się rezerwa to jadę na stację i wlewam tak z centymetr na blaszkę maksymalne 2 litry.

Zdjęcie profilowe remusM
    remusM
    Użytkownik

I chyba będę musiał zrobić tak jak napisał madi, bo nikt się nie odzywa, a tak gwoli ścisłości chodzi mi o model 301-2, w sumie to chodzi mi o to czy jest bak 5 litrów czy 4 litry.

Zdjęcie profilowe TERMIT_PL
    TERMIT_PL
    Użytkownik

A nie łatwiej by było spuścić paliwo lub wypalić do końca.A następnie podbić na stację z pustym bakiem.Chyba,że nie masz w pobliżu stacji.Albo drugi sposób przywieźć paliwo w kanistrze i wlewać butelkami,albo pojemnikiem z miarką i się dowiesz dokładnie.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

z butelkami najlepszy sposób i wcale to długo nie trwa, tylko trzeba mieć kanister, wężyk no i butelki…

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe remusM
    remusM
    Użytkownik

w sumie jak naleje do pełna i zacznę spuszczać paliwo do kanistra, to samo się okaże ile tam wchodzi 😉

Zdjęcie profilowe remusM
    remusM
    Użytkownik

swoja droga dziwne że nie mam w żadnych papierach informacji o tym jak jest pojemność baku

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie