Witam, jaką pojemność ma bak na benzynę w ferro 302-2

Witam, jaką pojemność ma bak na benzynę w ferro 302-2 i bak na olej?

Nie wiem, ale sprawdziłem i na stronie producenta nic nie pisze. Musiał by się wypowiedzieć ktoś kto posiada ten skuter.

zalej go do oporu, weź szlaufik i spuść to paliwo np. do kanistra. Potem przelewając do butelek i zapisuj wynik. jak ci wyjdą 2 butelki 2l to znaczy że masz bak 4l...

trochę karkołomne, poczekam aż wypowie się ktoś kto ma podobny sprzęt, pytam się bo jak zapala mi się rezerwa to jadę na stację i wlewam tak z centymetr na blaszkę maksymalne 2 litry.

I chyba będę musiał zrobić tak jak napisał madi, bo nikt się nie odzywa, a tak gwoli ścisłości chodzi mi o model 301-2, w sumie to chodzi mi o to czy jest bak 5 litrów czy 4 litry.

A nie łatwiej by było spuścić paliwo lub wypalić do końca.A następnie podbić na stację z pustym bakiem.Chyba,że nie masz w pobliżu stacji.Albo drugi sposób przywieźć paliwo w kanistrze i wlewać butelkami,albo pojemnikiem z miarką i się dowiesz dokładnie.

z butelkami najlepszy sposób i wcale to długo nie trwa, tylko trzeba mieć kanister, wężyk no i butelki...

w sumie jak naleje do pełna i zacznę spuszczać paliwo do kanistra, to samo się okaże ile tam wchodzi ;)

swoja droga dziwne że nie mam w żadnych papierach informacji o tym jak jest pojemność baku