Junak 606 2T – gdzie są blokady?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Junak 606 2T – gdzie są blokady?

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Oberschlesien Oberschlesien 5 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 3 posty - 11 przez 13 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Tylko jak wyjdziesz w profil wody okazuje sie że to gift:D

Zdjęcie profilowe H2O
    H2O
    Użytkownik

Jak wychodzisz sobie z *posiedzenia komisarycznego* to nie zapomnij spuścić wody po sobie. I ja zawsze spuszczam, bo jest to moja strategia długofalowa. Zaiste.
    *
    Znowu się nudzicie tutaj. Ja wiem, bo to zawsze widać. Jak przychodzi jakiś nowy to się trzeba z nim ostro *naparzać*, a jak już nikt nowy nie przychodzi to mamy już siebie nawzajem dość i grzejemy po swoich. Byle się cokolwiek działo. I fajnie. I grzejmy dalej sobie farmazony nawzajem.
    *
    Piórnik do szkoły już skompletowany? Fajnie. A co z waszymi motórami? Deszcz niczego żadnemu jeszcze nie uszkodził?
    Serwis producenta już był wszystko to naprawił na tip-top, a inne fachmany to popsuli? Smutne.
    A co z Indianinem w 2T? A co z popylaczem Pietruchy z tą kulejącą głowicą do jego małego GY6?
    *
    Każdy z was powinien opatentować swoje *spostrzeżenia* z eksploatacji i serwisu swojego chinola. Zarobilibyście pewnie… miliony zielonych i znajomo szeleszczących banknotów (czytaj. dolarów USD). Nie opatentowaliście jednak niczego z tych własnych… myśli technologicznych.
    Troszku jest to szkoda. Pany, taka kasa, taka kasa. Byłaby spora kasa, a jaki przy tym splendor byłby na ludziach. Szapo ba.

Nie będę naprawiał twojego świata, bo mam zajęcie z naprawianiem swojego.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Oberschlesien
    Oberschlesien
    Użytkownik

Nie filozofuj synek!

Oglądasz 3 posty - 11 przez 13 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie