koszty rejestracji skutera - jakie?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #625802
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 1

  Ile zapłace za przerestowanie skutera, umowę spisane już mam z drugą osobą na mnie,jest jakaś kara w opóźnieniu przerestrowania?

  #625806
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 976
  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #625839
  Czaki
  Uczestnik
  • Postów: 367

  Tydziń temu płaciłem 111,80 całość. Na przerejestrowanie jest 30 Dni jeśli tego nie zrobisz miej ze sobą zawszę umowę zakupu. Kary za brak przerejestrowanie nie ma w polskim kodeksie karnym. Ja tak jeździłem i nigdy nie miałem problemów mając umowę zakupu. Jeśli skuter kupiony za więcej niż 1,000 zł. idź najpierw to skarbówki odprowadź podatek 2% od kwoty zakupu dopiero urząd komunikacji. Jeśli zaś poniżej 1.000 zł od razu do urzędu. No chyba że nie chcesz przerejestrowywać to umowa w dokumentacje i latasz. Ja przerejestrowałem tylko raz ponieważ nie chciałem mieć wiejskiej rejestracji a jeśli jest miastowa to zawsze bez przerejestrowania latałem. Nigdy nikt sie nie doczepił o to ani straż miejska ani policja.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button