! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Keeway WITAM

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe norbert1710 norbert1710 7 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe maras
    maras
    Użytkownik

Mam pytanie czy wie ktos cos o blokadach w kingway fennari .kupiłem niedawno ale niestety z peknietym tłokiem .Cylinder z tłokiem jest juz zamontowany nowy 80 ( poprzedni tez był 80).chciał bym aby ten skuterek po okresie dotarcia 1000km leciał mi 70 ( mi to wystarczy ).Pomyslałem ze sam tłok 80 nieda takiego efektu.Z wstepnych ogledzin to blokady na wariatorze to on niema (tulejka)tak kupiłem a w gazniku to jest tylko sprezynka ale niewiem czy cos da jej skrucenie .prosze o pomoc.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Skrócenie której sprężynki ? Tej przy przepustnicy ? Da tyle, że gaz nie będzie odbijał.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe norbert1710
    norbert1710
    Użytkownik

🙂 moja 50cm3 leci 88:) wymienilem tlok i glowice

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Nie wierze, że tłok 50ccm z wymienioną tylko głowicą leci realnie 88.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    norbert1710
    Użytkownik

sprawdzone z 2 samochodami i kilkoma skuterami do( 70km/h ):) Tłok jest duzo lzejszy bezyna odkrecona i pije mi ok 3,5/4l na 100 jak szarzuje pasek jest nwo talerze wyslizgane wsyztsko bylo docierane przez 4tys km na blokadach. glowica z tym zaspawanym czym i nie ma dopalacza spalin. skrecalem wsyztsko na czerw sylikon:)

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

I myślisz że licznik samochodowy nie przekłamuje ? Sprawdź za pomocą GPS i chwal się realnym 70-75.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

licznik każdego pojazdu przekłamuje w górę- jest to sposób producentów na uniknięcie roszczeń z tytułu „jechałem wg licznika tyle ile było na ograniczeniu, wina producenta że licznik nie pokazuje prawidłowo”

norbert1710
    Użytkownik

ok:) no skoro tak uwazacie:) ale uznalem toi za malo prawdopodobne zeby 4 pojazdy pokazywałyy to samo hehe:)

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie