Wiosenna wyprawa skuterem (YT)

Zapraszam do oglądania. Mój pierwszy film, proszę o nie krytykowanie :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=J2vRF81dI0c

Mój drugi film na YT - niby o niczym :wink: ale zapraszam :slight_smile:
https://www.youtube.com/watch?v=NdqCs9ui_jU&t=92s

nie no stary, są emocje
…jak na rybach

Szykuję coś bardziej emocjonującego :wink: czyli różne przypadki na mojej drodze podczas jazdy, a jest tego trochę.
Najgorsze jest to że kierowcy aut często lekceważą i wymuszają niebezpieczne sytuacje na kierowcach dwóch kółek…

filmików o idiotyzmach na drodze jest milion, filmików gdzie sie przewija asfalt pod kołami i nic sie nie dzieje jest 6 milionów. Każdy wie jak to wygląda jak sie jedzie.
Interesujące są raczej miejsca, spotkane osoby/pojazdy a nie kolejny “film drogi”.

postaram sie… może pokaż swoje, z chęcią obejrzę !!!

nie mam sumienia zanudzac ludzi nie mają nic nowego do pokazania.

Jednak się postaraj i pokaż co potrafisz, nie wstydź się … masz świetne podejście i na pewno to co umieścisz w sieci będzie interesujące, szczególnie dla takich jak ja, zaczynających przygodę z motovlogiem…

słuchaj, nie napinaj sie. To fajnie że masz zajawke i chęci ale oprócz tego trzeba mieć tzw “content” - czyli miec cos do powiedzenia lub cos do pokazania. CHyba że celem jest “wrzucanie filmików”. No to wrzucaj, realizuj sie.
Tylko sie nie dziw że oglądalność bedzie bliska zeru. Skro twoja pierwsza produkcja ma 122 wyświetlenia a kolejna tylko 33 to powinno ci to dać do myślenia. Musisz wrzucać treści których ludzie szukają.
Czasem to wychodzi przypadkiem. Mój głupi filmik jak odpalam skuter po kilkunastu miesiącach stania ma 2,4tys wyswietleń a taki jak nagrywałem jak przyśpiesza po przeróbkach ma 5,6 tys wyświetleń.
A nagrywałem je żeby 1 osobie coś pokazać i kompletnie nie mam ambicji i czasu że jakiegos vloga robic.

wrzucaj na instagram zajawki do youtube będzie większa oglądalność bo tam konkurencji nie ma więc moze to zwiększyć zasięg

zapomniałem dodać żebyś tylko hasztagi dobre dodał najlepiej 30