! Forum OFFtopic Wina kola?

Tagi: 

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Agaxxx Agaxxx 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Agaxxx
    Agaxxx
    Użytkownik

A powiedzcie mi taka rzecz czy moze byc to wina tylnego kola ze tak skuter wolno jedzie i jak rusza to nie ma takiej sily? Moze byc za mocno przykrecone?? Czy takze wina filtra ktore jest brudne cale w benzynie i klejace. Myte bylo ale w zimnej wodzie:/

Zdjęcie profilowe dzokej
    dzokej
    Użytkownik

A te koło jak ci chodzi ? jak postawisz skuter na stopki centralne i poruszasz kołem to jak chodzi luźno czy z oporem?

Pozdrawiam Dżokej i Lewa w Górę

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

tylne kolo moze trzymac-hamulec,lozyska z kola jak i przekladni oraz lozysko sprzeglowe choc to bardzo rzadkie
    najlepiej czuc czy cos hamuje gdzy wysprzegla sprezynki i skuter dojezdza do swiatel powinien spokojnie wytracac spida jezeli jest to gwaltowne to znak ze cos go trzyma

4T FOREVER

Zdjęcie profilowe Agaxxx
    Agaxxx
    Użytkownik

Powiem tak jak mocno naciagam hamulec tylny to spowalnia ale nie hamuje i ciezko mi zahamowac. A kolo tylne chodzi mozna powiedziec ok ale cos w nim halasuje moj kuzyn pytal sie o lozyska powiedxialam ze lozyska byly wymieniane a on to „dlaczego tak halasuje” taki odglos jakby cos go hamowalo ale chodzi luzno, a przednie znowu ciezko.

Zdjęcie profilowe Agaxxx
    Agaxxx
    Użytkownik

Teraz zrobili mi ze przednie juz luzno chodzi i powiedzieli ze on tak bedzie jezdzil 30/h to do pracy wole juz rowerem jezdzic bo szybciej.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie