Wielki problem z gaznikiem

Witam. Moj problem jest nastepujacy. Posiadam skuter YIYING yy50qt-10. Mam problem dokladnie z gaznikiem. Jak odpale skuter to obroty przez 10 sek puki nie wylaczy sie ssanie to sa 6000, pozniej spada do 4000, chcialem ustawic na 2000 ale mam zrabany cylinder ( slaba kompresja) i przy 2000-2500 silnik gasnie. Jednak problem nie jest w obrotach, tylko gdy dodaje gazu - silnik zaczyna sie dusic, dopiero pozniej zaskakuje i skuter rusza, ale jak dam manetke w dół to mowie dusi sie i odrazu obroty gwaltowanie spadaja. Czytalem ze to jest kwestia regulacji gaznika, ze trzeba sie bawic z regulacja mieszanki paliwowo powietrznej. Mam taka prosbe, jakbyscie powiedzieli mi jak za to sie zabrac od poczatku, czyli to co mam teraz jak wyregulowac, a nastepnie regulowac?

Druga sprawa to to , ze nie dziala mi wskaznik od paliwa ( raz dziala a raz nie ) - co to moze byc?

wzskaźnik paliwa nie działa ponieważ pływak jest nie dobry już

Ale raz dziala , jak ustawiam kluczyk na zaplon to swieca sie kontrolki i podnosi sie wskaznik bryny, a czasami nie... a podpowiesz cos na temat tego gaznika co wyzzej napisałem ?

kolego masz tu link
http://www.skuterowo.com/gaznik-jak-optymalnie-wyregulowac/