Większe supermoto/enduro.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Większe supermoto/enduro.

Ten temat zawiera 27 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Z racji, że za kilka miesięcy idę na prawko, to już zaczynam szukać jakiegoś odpowiedniego dla siebie moto. Z jednej strony chciałbym coś typu, SV 650, FAZER, albo Hornet. Ale z drugiej od czasu do czasu chciałbym pobawić się w jakimś lekkim terenie, pojeździć po leśnych drogach i po torze. Więc tak do czego jest mi potrzebne moto : tak jak w poprzednim zdaniu + zabawa w turystyke (dalsze wyprawy na jakieś ponad 400km)+ no i oczywiście normalne przemiećszczanie się po mieście, aha musi być wygodne w 2 osoby. Do tego musi być ładne(wiem, że gusta itd…) i kosztować max 7K. Moto musi mieć kopa! Na v-maxie jakoś mi nie zależy no ale, żeby szło tak pod 170km/h. Jak na razie nie mogę nic znaleźć jeśli chodzi o enduro/sm. Z supermoto wszystko jest drogie, z enduro to widzę tylko hard enduro, a to się nie nadaje na dalsze wyprawy i do tego 1 osobowe… Hmm… Z czegoś co by mi odpowiadało to chyba yamaha XT 600 i TT, no ale jakoś mi nie podchodzi ze względów estetycznych, a w tuning się nie będę bawić….
    Najbardziej mile widziane jakieś ładne SM’ki :).

AAA no i oczywiście żeby spalanie było znośnie (do 6litErów)

Proszę o podanie jakiś typów…

Z góry dzięki ;).

[ Dodano: 07-09-2010, 16:34 ]
    obczaiłem, że jakby dobrze poszukać i poczekać trochę to można dorwać fajną DRZ 400 w dobrym stanie. Jakby to się spisywało w turystyce i jak z wygodą :D?

http://allegro.pl/suzuki-drz-400s-i1218691542.html#gallery

albo taka TT 😀 :

http://allegro.pl/yamaha-tt-600-r-lepszy-wyglad-sprawdz-i1217958515.html#gallery

Anonimowy

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Oh bosze wymaganie jak nie wiem jakiś Norvid 😛

DR-Z – v-max na poziomie 130 może 140km/h … na dłuższe trasy odpada …

Z takimi wymaganiami SMki nie dorwiesz … większość nawet nie jedzie 170, a już na pewno nie jest na trasy 400km … większość SMek lubi żłopnąć no i różnie z 2 miejscami siędzącymi 🙂

SM jest do poszalenia i tyle.

Jedyne co przychodzi mi na myśl to enduro turystyczne no ale do 7k to te starsze które nie wyglądają tak jak mają :p

Anonimowy

Coś do normalnej szosowej jazdy? Żeby dawało radę w lekkim terenie? Aby można było śmignąć turystycznie z plecaczkiem?
    Poleciłbym Aprilie Pegaso 650. Fajny dzik 😀 Kopa ma. Turystycznie spokojnie daje rade. Ze spalaniem może być różnie, bo jak fantazja poniesie, to może i 7,5l/100km spalić 😛 Tak normalnie ok. 5,5-6l/100km. Ale warto 😉

Anonimowy

O nono 4800 a patrz jaka kozacka 🙂
    http://allegro.pl/aprilia-pegaso-650-rotax-i1203317970.html
    Ten sam rocznik co ja a lepiej wygląda 😛

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Adi, wszystko fajnie ale dorzucisz mi 13K :P? znam Pegaso, kumpel ma, ale nie chce… No właśnie wiem, że ciężko coś wybrać ;/…. i dlatego do was się zwracam. 😀 A ta TT? znalazlem MZ Baghira, ale rzadko spotykany model :(. Niby silnik od XT ;). I ładne jest…

Anonimowy

yamaha tdm tak jak kruczek albo mozesz afryki szukac ale afryke nei wiem czy znajdziesz w dobrym stanie za taka cenę

Anonimowy

Czemu znowu Pegaso nie ?! :/

Anonimowy

MZ jest świetna, ale diabelnie droga, jak coś rozwalisz, bo części w niej są z najwyższych półek 😉 znalazłeś MZ poniżej 7k? 😛 One chodzą drogo 😉

Anonimowy
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie