Większa moc z silnika 4T

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Większa moc z silnika 4T

Ten temat zawiera 28 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 3 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 29 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ktoś się orientuje jakimi sztuczkami można wykrzesać prędkość 150 może 160 km/h ze skutera 4T? Zmiana rolek na Dr. Pulleye czy może J. Costa? Co było by optymistyczniejsze? Aktualnie jedzie 140 i to jest max maxów.

Zdjęcie profilowe Draculazz
    Draculazz
    Użytkownik

Cięższe rolki, ale za to dłużej będzie się rozpędzał. Większą mieszanke paliwowo-powietrznej.Jak będziesz zmienial rolki to z wydechu wyrzuc wszystko i załóż stożek gąbkowy to lepiej będzie kręcił. 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Prowokator? 😉

Kymco MILER 125 (bogatsza wersja Grand DINK)
    Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Ani chybi… ;)))

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0
    Zdjęcie profilowe Rysio_Misio
    Rysio_Misio
    Użytkownik

Eee nie, ale jeszcze się nie nauczył pisać pełnym zdaniem, co ma obecnie, etc.
    >
    Btw. http://www.motocaina.pl/artykul/test-skutera-kawasaki-j300-tajwan-czy-japonia-pierwsze-spostrzezenia-6500.html
    *
    Spokojnie, to nie nasz forumowy nicpoń, to kolega niejakiego pana Maksia. Audytem tutaj teraz jedzie. Pomożemy? No ba! ;-)))
    >
    http://www.chojnacki.com.pl/index.php/filozofia/7-podtlenek-azotu–nos–nx-itd
    He, he, he. :-)))

„Trzymaj swoje szczęście za włosy, dopóki samo nie wyłysieje.”

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Rysio jak się popieści to się wszystko zmieści:D
    http://i251.photobucket.com/albums/gg288/Enviromoto/DSC06680.jpg
    https://www.heavy-tuned.de/nos-nitrous-express-piranha-kit-fuer-1-zylinder-lachgas-scooter-motorrad-quad/a-732235/
    A po montażu i locie 400m zaśpiewa
    Miałem super silnik na nitro szedł baja gdy minąłem metę urwało mi j… 😀
    Szlag mi trafił silnik choć szedł jak z giewontu teraz oprócz niego j.jca do remontu:D

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie mogłem sobie odpuścić takiej prowokacji, gdyż dla nie których skuter 4T oznacza tylko i wyłącznie china 4T. Tak, mam downtowna 300i jednakże zastanawiam sie czy czegoś mu tam nie podkręcić. Grzebanie w mieszance, dolocie jak rowniez tlumiku – odpada. To na wtrysku z komputerem keihin i sondą lambda bosha. Rowniez zalecaną przez was przeróbke zlece autoryzowanemu serwisowi – zależy mi na gwarancji, która wszystko obejmuje – oraz po prostu mi sie nie chce – pracuje – wole zapłacić.
    Czy ktos mial do czynienia z j. Costą przy tych silnikach ? Fajnie by bylo jak by v max i przyśpiecha sie poprawiła. Jakieś 3-4 koni wiecej do tej 30 😉

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Wiem że masz 300 na burgmani sie nim chwalisz:)
    Moim skromnym zdaniem grzebanie 300 aby uzyskać 3-4 konie to głupota lepiej zmienić n mocniejszy skuter bo jeszcze nic lepszego nie wymyślono jak zwiększanie pojemności.
    Komin dedykowany do twego jest za 213 funciaków.
    http://www.racing-planet.co.uk/exhaust-turbo-marked-kymco-downtown-p-133530-1.html?backcPathco=1&cPath=2_28539#.Vi-6J9IvcsY
    Co do wario to oni ci nie doda za to oddawanie jaj na koło powinno się poprawić [teoria] a jak będzie ch wie.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Prace mam na 2 zmiany 6-14 oraz 14-22. Mając na 6 rano i wyjeżdżając z domu o 5:30 byłbym wysoko zadowolony z nowego wydechu. Nie ma nic piękniejszego niż pobudka paru osób przy dźwiękach wysokotonowej, pięknej muzyki. Ze strony formalnej martwi mnie jednak brak gniazda na sonde lambda w rurze.

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

‚Ze strony formalnej martwi mnie jednak brak gniazda na sonde lambda w rurze.”
    A to to jest najmniejszy problem dla warsztatu motocyklowego takie gniazdo wspawać [oczywiście kwasówka i tigiem-magiem] w nowy kolektor.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 29 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie