Wheelie na rowerze

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #273964
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Jak zrobić wheelie na rowerze?

    #273965
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    xD ale temat, jednocześnie ciągniesz kierownice do góry i naciskasz mocno i szobko pedaży (tak jakbyś chciał rozcięgn?c rower 🙂 ), odchylasz się przy tym do tyłu

    #273966
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Czy rodzaj roweru ma znaczenie?

    #273967
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Czy rodzaj roweru ma znaczenie?

    Przecież na składaku nie zrobisz 😯 Musi mieć przerzutki z przodu i z tyłu.

    #273968
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    E tam 😛
    Kole? na kabarynie matki z koszykiem z przodu jechać tyle czasu ze mi się ogl?daż filmiku nie chciało;]
    Nie musi miećz tyłu i z przodu, może mieć tylko z tylu, ja np jeżdżąna 1.4 i jest fajnie tylko taki rower już pokrzywiony że ojoj…

    #273969
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    ;o nawet, nawet mi szło =)
    Trochę ujechałem, ale nie nad??ażem z pedałowaniem

    #273970
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Ja na trecku się w tydzień nauczyżem…jedziesz wolno zmieniasz prze?utk? na wy?szł, odchylasz się ,ciągniesz kierownice i ogie??

    #273971
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Na jakiej przerzutce najlepieją Ja na jedynce jeździłem 😛
    Co to treck?

    [ Dodano: 2008-07-30, 21:12 ]
    Super mi dzisiaj szło 🙂
    Jechażem nawet długo, ale w pewnym momencie się przestraszyżem i zahamoważem xD

    #273972
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    LoL 😯 Zero pojęcia chłopaki 🙂 Początek mówicie dobrze ale później nie można skręcać kierownica. Ciśnienie z tyłu w kole musi był 3 Bar. Siodełko tak aby nogi były lekko zużyte. Wheelie robi się na się dzłco na stojąco to jest manulną. I nie da się zrobić Wheelie na innym rowerze niż do streetu. Jak masz rower z amortyzatorem z tyłu nigdy ci się ni e uda może być tylko z przodu a wręcz musi być. Aby powiedzieć ❓ ze się umieć Wheelie trzeba przejechać minimum 5 km. Wtedy można uznać ze Wheelie masz w jednym palcu. Pozdr 🙂 Street – Bike :mrgreen:

    #273973
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Ja nie mam w ogóle amortyzatorów. Jeżdżę na taty rowerze 🙂 Dzisiaj popróbują jeszcze ;)))

    #273974
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Jeżeli nie masz z przodu amorka żadnego nawet byle jakiego to nierób tego !!! Możesz albo z krzywic koło albo złapać kapcia możesz równie wybić sobie nadgarstek jak i zwichną bark co jest bolesne (bardzo) Nawet nie próbuj 🙁

    #273975
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Na wszystkim się da 😀 Ja mam z tyłu amorek i jakoś robie może nie 5 km ale robie nie przeszkadza mi to 😀

    #273976
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Tiaa Master niby taki nie :mrgreen: To ile przejedziesz pochwal się 😆 Na siedząco z prostą kierownicą ??

    #273977
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Na bele czy się da, jak się uprzesz to i na hulajnodze 😛 Ja umiem przejechać jakieś 50, może 60 metrow, na góralu. Na jedynce, to zeby postawic go w miejscu, najlepiej na 2, albo 3. Resory do tego potrzebne nie sa, wystarczy ze masz pedaly i 2 kola ;P Pozdro

    #273978
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Ja pierdole nie macie co pisać ? Chcecie sobie postów nabić ? Pojebało całe to forum !!

    #273979
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Nienabijany człowieku tylko dyskutujemy 🙁 Nie znasz się w temacie to się nie wypowiadaj.

    #273980
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Ja śmigam Meridł kalahari 510, bez amorów, jeżdżę niż już 4 lata, mało już z niej zostało, wczoraj mi jeszcze dętka poszła, opona już dziurawa, jeden hamulec;p Adi jak się umieć dobrze upadać to amory nie są potrzebne, chociaż nie powiem że czasami mnie nie je*nie po ?okciach :mrgreen:

    #273981
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    He właśnie o tym mówiłem :mrgreen:

    #273982
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Dużo przejechać nie mogę, tak maxymalnie do 50m (moim rowerem). Ale tam już nawet złbatka z przodu jest skrzywiona.. :-/ Do tego rowerek malutki 24 cale koła, bo to siostry;d(był:]) a wczoraj jak to przebiżem to wsadziłem koło 26 cali i jeszcze nie jezdziłem bo hamulec do przodu przełołyć muszę (jak ja bede stuntować bez hamulca), chyba sobie kupie nowy rower;p

    #273983
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Ja tam rowerkiem jakimś pstrokatym śmigam, bez resorów, małym, bo łatwo bardzo go na koło postawić( czasem za łatwo, aż z siedzenia spadam). Ostatnio jedno próbuje, tyle, że jak hamuje to staje w miejscu na przedniej oponie a nie jadł na niej i nie wiem czy na rowerze da się więcej. Wczoraj jak chciałem pojeździć na kole rowerem z resorami to mi opona zeszła z felgi a w ten sam dzień ją naprawiłem). Pewnie opona za długo na stąła w grażu i wybrzuszy?o ją.

    kubaneo’s napisał:

    Chcecie sobie postów nabiż ?

    W tym dziale posty nie są liczone miszczu. 😆 W sumie chyba każdy zanim na squcie na gume szedł to najpierw rowerek katował:lol: Dobry ten temat. 😉

    #273984
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Tego lepiej nierób postaw go na przednim kole w piona i podskakuj na nim :mrgreen:

    #273985
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    hehe. Ja już rowerkiem długo śmigam na jednym, tzn uczł się ciągle bo nie robie tego perfekcyjnie ale trening czyni mistrza :mrgreen: zrobie customa z tej malagi;d chciałem wsadzić kiere bmx od skuta do roweru ale to jest za droga zabawka żeby tak przekładać.. ostatnio koleś jedzie sobie rowerkiem a ja go na jednym wyprzedziłem;d koleś miał wzrok jakby ducha zobaczyl;d

    #273986
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Mi idzie coraz lepiej… 🙂 Codziennie ćwiczł i z dnia na dzień są poprawy 😀 Wczoraj chciałem spróbowałna kolegi z amorami z przodu, to jest super. łatwiutko się podnosi :PPP. I jak się upada na amory to… luskus Ja mam jeszcze swój rower z amorami z przodu, ale wkurza mnie zmiana przerzutek w…manetce ;/ Będzie lepiej – napiszą Wam, a może dam filmik z moimi postąpami PS: Wczoraj na moim rowerze mało co i bym upadł na plery, ale szybko zeskoczyżłm do tyłu na nogi… Pierwszy raz się to zdarzyło. Pozdrawiam Jeślimożecie, to dajcie filmiki jak wy robicie wheelie 🙂

    #273987
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    To ja się może pochwal? wczorajszym dniem. Tak mnie wziąć na jazdę na kole, że kilka godzin poświęciłem na naukę. Najpierw wyczuwałem przerzutkę. W końcu dochodził do wniosku, że najlepiej mi jest na 1 z przodu(najmniejsza złbatka) i 5 będą 6 z tyłu( najmniejsza złbatka). I już tak wiem o co biega, a tu śruba od koła mi się poluzowała 😯 i koło zmieniło swój kąt 🙁 zaczęło trze? o ramą. Myślałem z początku, że felga się skrzywiła, a nie mając kluczy mogłem ją tylko próbował naprostowywać, przez co rzeczywiście się skrzywiła 😆 Dziś b?l w lewym nadgarstku jeszcze… I kombinuje jak ją tu naprostował…. Ale zadowolony jestem i tylko zrobić złomika i jadł dalej trenował. Myślał może ktoś o 12 barze do roweru? 😆

    #273988
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Hehe, ja nie…Koła za wielkie są i siodeło krótkie, więc chyba 12 bar nic nie pomoże…Brzydko by wyglądało xD Ja dzisiaj potem dalej lecę na trening, ale muszę rower naprawić :PP Wczoraj pobiłem rekordzik jazdy wheelieeeee – około 5 metrów :))) Pozdrawiam, excent Dajcie fotki, filmy z waszych wyczynów na rowerze. edit: Wczoraj na rowerze kolegi, zaliczyłem piękniusię stoppie :D. Aż prawie do przody upadłem…ale nie upadłem i wszystko dobrze się skończyło

    [ Dodano: 2008-08-13, 10:18 ]
    Hmm, może bym se kupić rower BMX, ale nie wiem…^^ Kumpel kupić za 250zł w TESCO – fajny ;P No, ale czytałem, że nigdy nie powinno się kupowaćżadnego rowery w tesco, czy realu. Na Allegro są fajne BMXy, renomowanych firm – GT, MOONGOOSE Ale tak koło ~700zł, a tyle za rower..^^? Może kupić ten z TESCO? Doradźcie 😀

    #273989
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Boże 🙄 Ile masz lat ?? weź sobie odpuść z tym rowerem w tesco :-/ I w ogolę z BMX bo to jedno wielkie gówno. Ludzie na tym kiedyś jeździli bo to jest tanie i łatwe w prowadzeniu itp bo mały 😯 Nawet jak się triku na nim nauczysz to huja z niego masz :lol Jeździj na tym co masz a jak chcesz kupić rower to musisz mieć minimum 800zł na uzywkę dobry albo minimum ze 1000zł na coś nowego 😆

    #273990
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Nie opłaca siłę Bardzo fajnie się na takim czymś jeździ i chciałbym się nauczyć czegoś. A nawet do wheelie nie mam fajnego roweru. Jeden za cińki z amorami, a taty bez i słabo podnosi mi się go. Kolega ma wyjebistego z amorami i dłba go aż podnoszł…

    #273991
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    To kup jakiś używany rower. Z prosta rama. Ale musisz mieć aluminiowa do tego musisz mieć z przodu “amory”. Czyli sztywna aluminiowa rama amortyzowana z przodu. Do tego nie kupują roweru z tarczami tylko V-Break. I tyle 🙂 Jak będziesz miał taki rower to już jest OK

    #273992
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Taa, ale jednak BMX fajniejszy 😛

    Co inni myślę?

    [ Dodano: 2008-08-15, 19:40 ]
    Taa, ale jednak BMX fajniejszy 😛

    Co inni myślę?

    proszę o komentarze 🙂

    #273993
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    W sumie dalej zajade na jednym kole BMX-em jak zwykłym rowerem…..bejmix ma mniejsze koła i go bardziej w góre rwie dlatego jejądże na stojąco 😎 ….pzdr 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button