ważne. problem z longjia sharpy 50

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    mariolka94
    Użytkownik

Witam. Mam poważny problem ze swoim skuterem. wczoraj tankowałam i po przejechaniu 15 km zauważyłam spory wyciek paliwa. Musiałam spuścić paliwo ponieważ nie wiedziałam skąd cieknie.coś strasznie dzwoni mi w silniku dzwiek jest naprawde glosny. bardzo dużo pali. mój mechanik to olewa. Chciałabym coś z tym zrobić bardzo prosze o pomoc. Beata

Wombat
    Moderator

zmień mechanika na takiego który tego nie bedzie olewał

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

mariolka94
    Użytkownik

Właśnie całkowicie padł. Coś trzasło w silniku i na chwile zblokowało tylne koło po czym zgasł i już nie odpalił. już mam dosyć tych ciągłych napraw dzięki którym coraz gorzej chodzi i częściej się psuje. Chce się nauczyć go naprawiać i sama to robić, a nie oddać go komuś tracić non stop pieniądze za to, że chodzi coraz gorzej. Strasznie boli mnie to jak chodzi i jak cierpi. Czy jest tu ktoś z Torunia? kto by mógł mi to wszystko jakoś poukładać. Posiadam już jakaś wiedzę ale niepełną. :/

Wombat
    Moderator
    H2SO4
    Użytkownik

Wombat, daj spokój.
    Ta pozycja książkowa już jest niedostępna, a nasza pani Beata i tak tego sama raczej nie ogarnie, zwłaszcza po tym, jak coś tam już było sobie samo trachło i powiedziało do widzenia.
    Kolejna wizyta u jakiegoś tam pana Miecia wydaje się więc nieunikniona. Taka to jest kolej rzeczy. Samemu sobie czegoś nie naprawisz to trzeba zwyczajowo… bulić szmalec innym fachurom.

Anonim
    Nieaktywny

Na Allegro można spokojnie jeszcze kupić.

mariolka94
    Użytkownik

Myślę że kobieta też może się na czymś znać i mieć pasję. I jeżeli nie z waszą pomocą to sama będę się dowiadywać. Bo lepiej się naśmiewać z dziewczyn które chcą być niezależne od mężczyzn. Dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam. 🙂

Wombat
    Moderator

nie wal focha.
    ta ksiązka +forum i w zasadzie nie ma tematu którego nie ogarniesz

mariolka94
    Użytkownik

Nie obrażam się bo nie grzeszysz kulturą i nie mam za co. Napisałam tylko co myślę na temat tego zachowania. Pozdrawiam

Wombat
    Moderator

Poprosiłaś o pomoc i wiedzę i dostałaś linka do najlepszej pozycji na naszym rynku, w naszym rodzimym języku. Bez słowa komentarza i pytań. Szybka pomoc- krótko zwięźle i na temat. Na co liczyłaś? Na atłasową podusie? No to sorry.
    Podobnie jak H2SO4 uważam że nie ogarniesz (nie dlatego że jesteś dziewczyną a dlatego że zaczynasz od zera i 3h sie tego nie nauczysz) ale sobie pisanie tego darowałem – choć jeżeli przez książkę przebrniesz a drobne wątpliwości rozwiążesz na forum to naprawdę przebrniesz przez każdy problem.
    A ty mi o jakiejś kulturze wyjeżdżasz. Spadaj i radź sobie sama.

H2SO4
    Użytkownik

Pani Beata o nic tutaj nie prosiła, bo skoro jest już niezależna…

Całkiem interesujący przypadek to jest. Zapraszamy, zostań tutaj na dłużej. 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button