Ważne- czytaj pierwszy post.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Ważne- czytaj pierwszy post.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam wszystkich.
    Na wstępie chciałbym przeprosić za tego typu ogłoszenie na tym forum i w tym temacie.

Do rzeczy.
    Moim marzeniem jest wystartowanie w Pucharze Kii Picanto.
    W tym roku brałem udział w Kia Lotos Race, brałem udział w półfinale tej imprezy, ale kilka czynników złożyło się na to, że nie wyjechałem stamtąd jako zwycięzca.
    Jednak do tego potrzeba sponsora. 39900zł na zakup samochodu i jakieś 20-30tys na starty w wyścigach.

Jeżeli znacie kogoś kto mógłby znaleźć sponsora, niekoniecznie na całą sumę, będę bardzo wdzięczny.

Jeśli ktoś zajmuje się grafiką, to również miałbym serdeczną prośbę o pomoc w przygotowaniu materiałów zachęcających do sponsoringu.
    Jakieś zdjęcia Wyścigowych KII Picanto, zdjęcia z wyścigów, itp.

Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły, to proszę o kontakt tu, wiadomość prywatna, lub gg 29029 22

Mail podam na życzenie, nie chcę mieć pełno spamu od botów internetowych.

Do Admina: Proszę o nieusuwanie tej wiadomości.

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek możliwości to proszę, pamiętajcie o tym.
    Pozdrawiam.

Anonimowy

Jakby ktoś miał takie znajomości to sam by z nich skorzystał 😛

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie