Ten temat zawiera , ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 14 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #227924 Odpowiedź

Anonimowy

Elo, mam pytanie, jaka wata będzie najlepsza do tłumikaż?Hebo,Metrakit,Polini czy to bez znaczeniaż?Dodam, że mój skuter to 4t a tłumik totalny przelot,bez żadnych ścian, dziurek itp jednym słowem pusto jak na pustyni.Proszę o odpowiedź, bo nie chcę żeby mi uszy rozwaliło. :-/

#227925 Odpowiedź

Anonimowy

weź kup zwykłą watę szklaną i będzie spełniać swoje zadanie albo jak pisał gdzieś kruczek chyba jakaś metalowa mata czy wata ?? nie mam pewności
    a twój tłumik nie ma silenceraż bo jeśli nie to wepchasz do środkaż?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #227926 Odpowiedź

Anonimowy

Nie ma, bo to jest tłumik home-made 😀 wata będzie zaraz przy kolanku.

Ale tę wate sprzedaja w rolkach chyba kilkunasto metrowych??

#227927 Odpowiedź

Anonimowy

W mniejszych paczkach watę też dostaniesz ;p

#227928 Odpowiedź

Anonimowy

A ile to kosztuje??I gdzie to dostane??

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #227929 Odpowiedź

Anonimowy

w zwykłym budowlanym albo coś tego typu jak praktiker ,castorama itp.
    cena na pewno niższa niż tych wat polini ,hebo…

#227930 Odpowiedź

Anonimowy

Hmm, tylku u mnie nie ma ani praktikera ani castoramy ;// a czy dostalbym to w lakierniczymś? 😳

#227931 Odpowiedź

Anonimowy

_KOWAL_ napisał:

a czy dostalbym to w lakierniczymś?

raczej nie, ale nie masz nigdzie na pewno żadnego sklepu z artykułami budowlanymiż?
    jak nie masz to kup jakąś najtańszą hebo czy coś…
    pozdro 🙂

#227932 Odpowiedź

Anonimowy

No będę coś musiał pomyśleć, dzięki.

#227933 Odpowiedź

Anonimowy

a wata wpływa na osiągiż
    bo kolega mówi że tak ale jakoś mi się wierzyć nie chce żeby między jedną a drugą wwatą była różnica w osiągach xd

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 14 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
Odpowiedz do: Wata
Informacje o Tobie: