Waszym zdaniem najlepszy motorower 50cc do 5000zł

A dokładniej, chodzi mi o najważniejsze cechy motoroweru, wydajność, osiągi, cena itp. Jak narazie jestem zainteresowany Bartonem Fighter 50, jednak myślę, iż mogę kupić coś lepszego. Jestem nowicjuszem, więc będę wdzięczny za wszelką pomoc :)

Tak jak w opisie

Ja polecam junak 901 rs . Ładnie się prezentuje dobre osiągi niska awaryjność :}

Yamaha aerox, gilera runner, derbi gp1 - skutery wyższa półka

Te z Tesco, Biedronki i Żabki nie są złe, podobno najmniej awaryjne ze wszystkich.
Dużo, tanio, TESCO! Gwarancja najniższych cen!

Hindenburg napisał:

Te z Tesco, Biedronki i Żabki nie są złe, podobno najmniej awaryjne ze wszystkich.
Dużo, tanio, TESCO! Gwarancja najniższych cen!

normalny jesteś?

No przecież 90% ludzi kupuje skutery w promocji w marketach! Więc o co Ci chodzi? Widać są dobre skoro je kupują :-)
Sam niedawno na forum szukałeś pomocy i chciałeś kupić właśnie taki, nie pamiętasz? Mam Cię zacytować?

ale ja nie chciałem kupić z marketu!!!

no to chyba z tablicy.pl :-)

koleś wyjdź!

Przecież Ty na niczym jeszcze nie jeździsz, ciągle szukasz jakiegoś skuterka. Ciągle coś kombinujesz, a tu nagle na forum robisz za największego guru! Jak ludzi mają traktować Twoje rady poważnie, jak do wczoraj sam szukałeś bezawaryjnej, oszczędnej i na dodatek markowej maszyny za...500zł? Coś się od wczoraj zmieniło?
Nagle jesteś ekspertem od skuterów? W jednej chwili chwalisz chińszczyznę, za chwilę wyłącznie markowe drogie sprzęty. Co ty robisz na na tym forum? Dlaczego siejesz ferment, i powtarzasz jak papuga nie swoje opinie o sprzętach!
Może najpierw sam coś kup, a potem zacznij się wypowiadać ale tylko w temacie swojego posiadanego skuterka, ok?

a tak się składa że jeżdżę derbi gp1 a ten złom co chciałem kupić za 500zł to miał byc do jazdy po osiedlu, i powiem ci że nigdy nie tolerowałem chinoli!

aha i jeszcze jedno ja chwalę chińszczyznę? (podaj cytat) ja powtarzam opinie?? na forum zawsze próbóje pomóc!!! co ty kolego piszesz?? jak ci się coś nie podoba to poprostu wyjdź i nie wracaj, przyjdzie moderator to zrobi z tobą porządek ja nie mam zamiaru się z tobą kłócić!!!

Chłopaki, jeśli chcecie się kłócić to na PW.
---------------------------------------------

Do 5 tysięcy poleciłbym Ci z używanych, markowych:
Hondę NS1 - wiele o Niej słyszałem, a skoro przejeździła te 20-15 lat, to czego ma się teraz nagle zepsuć? Oczywiście, spalanie pewnie będzie na poziomie 5-8 litrów.

Yamahę TZR 50 - Nie jest aż taka stara, spalanie 4-7 litrów oraz wysokie osiągi.

Aprilię RS 50 - Spalanie 4-8 litrów, wysokie osiągi.

Jeśli chodzi o nowe sprzęty, to 5 tysięcy... Cóż, za 3-4 tysiące kupisz jakiegoś nowego czterosuwa, dwusuwa chyba raczej nie znajdziesz, no chyba, że Keewaya TX 50 (enduro). Poza tym, poleciłbym Ci:
Zippa Nekena, Routera WS 50, Rometa Zetkę 50, Bartona Fightera.
Reszta to głównie ścigaczopodobne maszynki, którymi, moim zdaniem, wstyd się pokazywać na drogach, ponieważ ani to szybkie, ani mocne, ani nawet (według mnie) fajne.

Jest jeszcze opcja, że mogę sobie zrobić prawko, więc 125 też wchodzi w rachubę i również do 5000 zł. Swoją drogą, zgadzam się z wypowiedzią DeelBeat, też nie lubię tych "ścigaczy", dlatego zdecydowałem się na motorower, bo żelazka (skutera) jeżdżącego nie chcę...

ziomek1 napisał:

Yamaha aerox, gilera runner, derbi gp1 - skutery wyższa półka

Jak jest w tytule, chcę kupić motorower, nie skuter

Pr0gress44 napisał:

ziomek1 napisał:
Yamaha aerox, gilera runner, derbi gp1 - skutery wyższa półka

Jak jest w tytule, chcę kupić motorower, nie skuter

aha to przepraszam

No, kolega ziomek1 kolejny raz zabłysnął intelektem.
Forumowy guru nie potrafi wypowiedzieć się w elementarnych sprawach!
Kolego, czy ty aby już nie powinieneś spać?
Rodzice tak długo pozwalają Ci siedzieć przed kompem?
Aha, zapomniałem - są wakacje!
Ale za rok, jak pójdziesz do komunii to skończy Ci się ta laba :-)
Będzie szlaban na kompa :-)

nie podoba ci się co??????? wynocha tak jak ci pisałem wcześniej co cię to interesuje co robię i ile mam lat?

Panowie, nie kłócić się!
To nie jest czas i miejsce na kłótnie!
To jest poważne, szanowane forum o... tematyce motocyklowej?