Wasze wypadki podczas robienia wheele.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Wasze wypadki podczas robienia wheele.

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe MichalWujak MichalWujak 8 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ApRiLiA
    ApRiLiA
    Użytkownik

Było gdzieś ok odz 16.00 wcześniej czytałem wiele artykułów na temat suntu typu wheele stoppe.Postanowiłem trochę ptrenować swoją Aprilką (scarabeo) 2t jest to dosyć zrywna maszyna przy prędkości 5-35km/h.
    Więc zaczołem ją podrywać nawet nieżle mi szło 😉
    Pamiętałem też oczywiście żeby nie przesadzic z wysokością i prędkością trzymając oczywiście w razie pogotowia tylni chaulec.
    Po jakimś czasie czułem sie coraz pewniej zaczołem pokonywać coraz większe odleglłości.Pechowa próba skończyła się szlifem po asfalcie podartymi spodniami i zedartymi kolanami gdyż za bardzo wychyliłem sie do tyłu zachaczyłem błotnikiem o asfalt a następnie zeskoczyłem ze skutera on sie przewrócił i posuną dalej ,a ja z boloncym kolanem zostałem na śroku drogi 😉
    Naszczęśie nikt nie widział i nie musiałem sie tłumaczyć .
    A i jeden morał został JAK SIE NIE PRZEWRÓCISZ TO SIE NIE NAUCZYSZ 😀

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Na mojej maszynie nie da sie wheelie zrobić za kija… Waży ponad 110kg + 80 (ja). Przy chińskim dwusuwie o takich gabarytach to raczej nie możliwe.

o

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe norbert1710
    norbert1710
    Użytkownik

hehe. Ja jechałem kiedys tak 30-35km/h zakret 110stopni za bardzo sie wylozylem i zaczepilem podnozkiem o asfalt. zarzucilo szlif ale parktycznie nic sie nie stalo:0 pierwszy ki osttani raz a jezdze od 7lat

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

norbert wheelie to jest jazda na tylnym kole :p

Mi kiedyś wsk3 spod tyłka wyjechała oj dupa bolała… Wsk była przerobiona wiec jej nic sie nie stało. poza tym kumpla 😉

A na skuterze nawet nie próbuje, bo on sie do tego nie nadaje.

Router WS 50 2013
    ApRiLiA
    Użytkownik

Aprilia scarabeo to chyba rzadki sprzęt występujący w polsce ale zato strasznie duzo rego typu maszyn można spotkać w całych włoszech
    A pozatym jestem bardzo dumny z orginalności mojego skutra 😀
    Adodając do tego jego zrywność miodzio mmmm
    tylko rocznik 1995

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe norbert1710
    norbert1710
    Użytkownik

🙂 czlowiek cale zycie sie uczy… wypadek to wypadek:d

ApRiLiA
    Użytkownik

Świente słowa norbert 😉

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

norbert1710 napisał:

🙂 czlowiek cale zycie sie uczy…

A i tak umiera głupi.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe sydney
    sydney
    Użytkownik

probowalem 2 poderwac mojego peugeota buxy 2 ti ciezko a drugiego toros f 16 bez problemu ale jeszcze troche praktyki bo torosem jak probowalem wieczorem za ciemno to jak spadlem na przednie kolo ale mialem kierownice skrecona wiec gleba

Zdjęcie profilowe elastyna
    elastyna
    Użytkownik

Ja też uczyłem się podrywać udawało mi się przejechać 5-10 m na tylnim kole, zaliczyłem jedną glebę i odechciało mi się rwać na tylnie. Może dorobie crash pady to wtedy po próbuje.

Cpi Oliver 2t 2005r
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie