Wasze skutery na fotografiach

Jeśli posiadacie zdjęcia waszych skuterów, nieważne czy aktualne, czy nie, wówczas podzielcie się!

Mój pierwszy skuter:

Wkrótce dodam więcej...

Wersja a.d. 2010 przejdzie kilka zmian :) To zdjęcia z początku września 2009. Gilera Ice 50.

A to mój pierwszy skuter, wszyscy znają tego klona. Jeździł bardzo dobrze, przejechałem na nim kilka tysięcy kilometrów.














Moje fotki są w artykule, ale za kilka dni zrobię nową sesję :)

[center] Zima 2009/2010[/center]


[center][u] Lato/Jesień 2009 [/u][/center]


Takiego dziwaka to chyba nikt nie widział xDD Podobno Zongsheen to ma skutery na licencji Piaggio w sensie że silniki ale ile w tym prawdy to nie wiem. Kupiony 14 sierpnia 2009 Na dzień dzisiejszy (25.04.2010) Przebieg: 1569km Zablokowany niestety,żeby gwarancji nie stracić. 4 suw.Teraz mam inne lusterka. Pozdro.

A masz foto deski rozdzielczej?

Zdjęcia z dzisiaj Sorki za słabą jakość ale nie chciało mi się cyfrówki brać.... A 3,2 mega + fotosik= ....

[center][/center]

[center][/center]

[center][/center]

[center][/center]

Skuterek nie był pucowany do zdjęć :roll:

Hehehe, wrzuce te fotki do Twojego testu

Keeway F-ACT ;)




Leszek wrote:

Hehehe, wrzuce te fotki do Twojego testu

dałbym je wcześniej, ale fotki dopiero zrobione dzisiaj ok. 11 dzisiaj pewnie.
A i popraw w Plusach v-max 75km/h jak możesz :P

[URL=http://img232.imageshack.us/i/11271995.jpg/]
[/URL]






+ Sory za jakość !.
Słaby sprzęt + słabe umiejętności .

Leszek - a teraz też chyba czymś takim jeździsz? ;)
Ja bym się pochwalił, no ale mój skuter był nie myty od zimy, po za tym ma kilka nie dogodności i się wstydzę go pokazywać. :P

Fotki moich aktualnych skuterów są na: polskajazda.pl / piotr1967

Kosik wrote:

Leszek - a teraz też chyba czymś takim jeździsz? ;)
Ja bym się pochwalił, no ale mój skuter był nie myty od zimy, po za tym ma kilka nie dogodności i się wstydzę go pokazywać. :P

Ja się bujam New Dinkiem

Fotki powiedzmy aktualne, bo skuter wygląda prawie tak samo (zaraz dodam fotki co się zmieniło) tylko przebieg jest ok.2010.

No i jeszcze jest zdarta ta końcówka czachy na dole, ale tego nie zauważyłem od razu i nie mam zdjęcia. Jak dostanę skuter spowrotem (teraz jest u Szpili) to zrobię.

Super skuter:) Szkoda, że ci go koleś uszkodził.

Dostanę kasę z jego OC i sobie go zrobię ;)

Stare zdjęcie mojego Cadillaca. :>