Wasze foty na dzidach

Wyświetla 541 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

E tam słabo 😛 ja mam stacje kolo miejscowy za płotem xd

Anonim
    Gość

Ja nie będę gorszy dzisiejszy TRENING 🙂

SWEET FOTA Najlepszy trick treningu 🙂

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Zapewne znowu wydech zagotowałeś heh. Stoopie konkretne. Wrzuć foty z Malawicz.

Anonim
    Gość

Browar :

1.Prostuj nóżki na standupie
    2.Siekaj większe piony
    3.Ogarnij ten wydech bo wkońcu go urwiesz 😆
    4.Rób stelaż
    5. i wyjeb przynajmniej jedno lusterko

Anonim
    Gość

rafal93 napisał:

1.Prostuj nóżki na standupie

jak mu tak wygodnie to po chuj ?

rafal93 napisał:

5. i wyjeb przynajmniej jedno lusterko

bo ??

Anonim
    Gość

Po to nogi się prostuje że taka jest norma i ten trick wykonuje się na prostych nogach.

A lusterka wyglądają preclowato i mogą przeszkadzać na hc czasem.

Anonim
    Gość

a ja mam ciągle mam problem , zmieńiłem oponę 130/70 , wydech nisko obrotowy i ciągle mnie ściąga na prawo , powietrze z opony spuszczałem , amor mam miękki . Nie wiem czy to wina drogi . Mam takie coś podrzucam go , hamulec gaz i w tedy zaczyna mnie rzucać . Ma ktoś jakaś rade ?

Anonim
    Gość

albo cwicz dalej albo rama jest krzywa , i lepszy jest twardy amor

Anonim
    Gość

skróciłem go na maksa tzn nakrętką i nadal jest miękki więc muszę upuścić trochę oleju z amora ..

Anonim
    Gość

jak spuścisz oleju to będzie jeszcze miększy

, widziałem paten na ss , śliczne to nie jest ale ponoć daje rade , jaki twardy gumowy wąż lub cos w tym styu wepchnąć między sprężyny

Anonim
    Gość

kumpel pykał fotki , ale cos miał najebane z ustawieniami aparatu i robiły się w jebitnie małym formacie ;/

kurwa a takie fajne foto by było , jest kiepska jakość bo jescze powiększane ;/ tak to bym to jescze jakos poPSuł i cos z tego by wyszło …

Anonim
    Gość

http://www.youtube.com/watch?v=_6w8jsTAniI

no ja pierdole , już nie ogarniam ciągle na prawo mnie nosi , może ktoś po filmiku wywnioskuję coś ? Bo teraz codziennie śmigam na kole tzn próbuję … a i komentarz w filmie to , nie jebany debil tylko deszcz aby ktoś się zaraz nie śmiał …

Felga tył prosta , może coś z lagami ściąga mnei coś ostatnio na prawo gdy puszcze kiere i zastanawiam się czy nie szukać już drugiej ramy .

Anonim
    Gość

mnie też tak rzucało na poczatku , spusc se więcej powietrze z koła nie buj się przecież ja napompować to nie jest problem , ja na stunty mam ok 1,5 bara a jak jade gdzieś to pompuje do 2,8 🙂 jak obstawiam na treningi , znajdz se przedewszystkim równy teren , nie jakas droga polna (przykręć wydech ?? )

i katuj , nie sadze zeby rama była krzywa

Anonim
    Gość

wydech ? nie rozumiem ? ale jest spawana w jednym miejscu

Anonim
    Gość

musiałą by byc w chuj krzywa zeby cie tak nosiło , spuc powietrze znajdź ładny równy plac i katuj

mr.Jeremy napisał:

wydech

brzmi tak jak moj kiedy jest rozkrecony

Anonim
    Gość

tzn bo to seria wybebeszona jest a teraz śmigam na tym Polini For race 3 .

czasem się uda ładnie przejechać , np. jedziemy grupą jest ładna ulica i jakieś laski idą xD wrzuciłem na koło to nigdy tak daleko jeszcze nie przejechałem , może to wina asfaltu .

Anonim
    Gość

mr.Jeremy napisał:

np. jedziemy grupą jest ładna ulica i jakieś laski idą xD

lol 🙂

mówię i poszukaj co porządnej drogi , bo bo na drogach polnych to ty se możesz ..

Anonim
    Gość

Przecież to jest równa droga spokojnie można się nauczyć jeździc… Spuść trochę powietrza i trenuj to w końcu prosto będziesz jechał bo cie rzuca… I to nie jest od ramy 😎

Anonim
    Gość

http://www.youtube.com/watch?v=ZsMyAwrqoOY

dałem teraz na maksa , flak nawet osłab trochę . ale ciągle rzuca może dać 140/70 łysą i trochę go zamulić .

Nie wiem co już nie tak robię , albo ram a krzywa ,,,

a zapomniał bym jade sobie i tam na samym końcu ciągnik mi drogę zajechał i poseł tam siędział i zajechał mi drogę i stwierdził ,że to właśnie ja drogę taranuje jemu i na policje miał dzwonić 😀

Anonim
    Gość

jezdzic nie umisz a nie opony większe chcesz montowac -,- nic ci to nie da :f Pewnie jezdzisz 3 dni i juz chcesz byc raptownym

Anonim
    Gość

Waski napisał:

jezdzic nie umisz a nie opony większe chcesz montowac -,- nic ci to nie da :f Pewnie jezdzisz 3 dni i juz chcesz byc raptownym

x2 da się , bo widac że jzu trochę przejżdzasz porpostu ćwicz , wiem zę zniechecajace ale ćwicz 🙂

Anonim
    Gość

Waski napisał:

Pewnie jezdzisz 3 dni i juz chcesz byc raptownym

Nie , nie chce być raptownym(nawet nie wiem kto to jest) tylko ciągle mnie buja i mnie to wkurza , kolega ma sliderke i jemu to jakos łatwo przyszło i go nie rzuca a mnie kurwa cały czas a już grubo ponad miecha ćwiczę średnio co 2 -3 dni więc kurwa . już w tamtym sezonie było to samo jeszcze gorzej mnie rzucało bo miałem 120/70 takiego banana .

Anonim
    Gość

mr.Jeremy napisał:

(nawet nie wiem kto to jest)

:mrgreen:

porpostu jestes z niechęcony , przecież było widac że się da, przejżdzałes juz kawałek dopiero po czasie cie znosi , ja pamietam ile się meczyłem żeby wreszcie tylko podbic go na gume , potem jescze rzucało mnie na lewo prawo , ale się kiedys uwziąłem , o 21 wyjechałem a wróciłem chyba o drugiej w nocy , i nastepnego dnia trzaskałem juz no limity

Anonim
    Gość

balansuj ciałem a nie tylko nogi wystawiasz i się skup na jeździe…

Anonim
    Gość

Hum to wygląda tak jakbyś jechał już dobrze, wszystko git, a potem nagle żeś się czymś rozproszył i schodzisz w bok …
    No i mi te wystające giry też się nie podobają

Anonim
    Gość

mr.Jeremy wychodzi na to ze stunt nie jest dla cb i tyle 🙄

Anonim
    Gość

e tam Siwy pierdolisz smuty jak dziwka 😛 po prostu musi trenowac i się skupic… ja na początek power wheelie ogarnełem potem wolną gume :]

Anonim
    Gość

ten zielony slider <3

[ Dodano: 20-05-2011, 22:23 ]
    a i mrjeremy tylko i wylacznie trening lub te gumy na silniku ale bardziej trening. Ja mialem w bws rame w chuj krzywa to znosilo ale inaczej wiec to nie to. Bardziej tak do cryrkla się skladal i można bylo z 2-3 wykrecic ^^ wiec trenuj sprubuj na jakims parkingu bo po bokach asfalt jest skosny aby splywala woda wiec moze dlatego cie znosi

Anonim
    Gość

Trochę ćwiczyłem no i coś tam wychodzi , mniej rzuca ale opona flak 0.5 bara , a ten slider jak coś na sprzedaż jest xD

Anonim
    Gość

ja juz mam swojego sliderka <3 i to na racingu i na tarczach wiec dzieki ;))

Wyświetla 541 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button