Wasz v max !

Witam nudzi mi się troszeczkę i mam takie pytanie jaki jest wasz v max skuter i co w nim siedzi podrasowanego ? U mnie v max na prostej 60/65 z górki 70 full seria ; )

80 bez wiatru (full seria) ;P

Toros Fresco 4t

Setup:

Wariator Malossi Multivar - Rolki 7.0g
Cylinder Airsal 80cc + Głowica wał itp. + Seryjna dysza :D = Spalanie 3l :D

Przebieg na tych czesciach: 600km

Vmax 84kmh - Mierzone GPS

Skuter Barton Orlando 2T

silnik full seria
rolki 4g
sprężynki sprzęgła +1500
skrócona tuleja na wariatorze o 2mm

v max - nie mierzyłem GPS i dokładnie nie znam. wskazówka wychodzi poza skalę

Mi się udało 75km mierzone gps tak to około 70km/gps skuter router bassa 2012 zmieniłem rolki na 4.75

Licznikowe 132 km/h. - GD250

Licznikowe 127km/h,GPS-em 118km/h.-X-max 125 i

Licznikowe 130 km/h GPS 125 km/h MZ ETZ 250

zipp quantum
licznikowe 125km/h( mierzone autem bo skuterowy licznik nie ma takiej skali)
Setup to silnik z piaggio x9, w chińskim skuterze po poważnych modyfikacjach.
Spalanie od 3 do 3,7 a nawet 4 l na sto kilometrów zależnie od stylu jazdy

To się zastanawiam czemu ja mam taki mały v max na full serii po prostej tylko 60/65 mierzone gps a skuter to router bassa 2012 raz mi się tylko udało osiągnąć 75 ale to góra była a silnik wył tak jakby miał wypaść z ramy ;d przebieg to 4tys

Licznikowe 138, GPS 135 - Yamaha YZF R125

kamil2055 masz normalny v max, zauważ że wszyscy co podali spory v max mają silniki od 125 do 250ccm, z 50ccm 4t więcej ciężko wycisnąć

Suzuki Hayabusa - Full seria - Vmax 306kmh

Moja Yamaha Majesty 125 ccm, na równej prostej 110 km/h, z górki 120 km/h, moja ulubiona średnia przelotowa 80 km/h. ...i jak dla mnie w zupełności wystarczy :)
Wcześniej miałem MZkę co wykręcała 160 km/h, potem Jawę 350 o podobnych osiągach, Kawasaki 500 co to dociągał do 180 km/h, a ostatnie Suzuki Bandit spokojnie mijało 210 km/h. Ale jak się przestraszyłem kiedyś jak mnie wyniosło na zakręcie na lewą stronę, tak sprzedałem Suzi i rozkoszuję się jazdą rekreacyjną :)

Quantumek a ta Twoja Hayka to ta na zdjęciu-avatarze Błahahahaha?!?!No ta to ze 350 idzie :)Błahahahaha....

Jak jechałem chinolem swój max 65 to kumpel obok jechał 55
a suzuki jeżdżę 75 maksymalnie ale jazda las tor + przyspieszenie ponad przeciętną wybaczam mu to.

Moj chinol kiedy jade sam po prostej to 60-70km/h z gory zamyka i przekracza licznik (80-90) (bez zadnego tuningu) sciagnieta tylko blokada z gaznika :)

@up Realne 65-70kmh z przepaści :D

Focus Lost Lagoon full seria ponad 30 na prostej (nie wiem dokładnie, bo mi ktoś zakosił licznik). Oczywiście rower :D

Ale najlepsze jest to że kiedyś jeszcze jak miałem skuter seryjny, to szwagier kupił zumico GR 500 czy (cos takiego) i jak porównywaliśmy vmax, przyspieszenie itp to zauważyłem że jak jechałem 30km/h to zumoco miał na liczniku 50km/h a jechaliśmy obok siebie z identyczną prędkością. I takim to sposobem niektóre liczniki tak oszukują że można na liczniku ujrzeć ponad 80km/h , i tak też szwagier twierdzi, że dziewięć dych idzie :)