Warto inwestować?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Warto inwestować?

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe maciejekk maciejekk 8 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 14 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #46005 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe maciejekk
    maciejekk
    Użytkownik

Hejka, mam do was parę pytań, a więc od początku.
    Mam chiński skuter, taki wiecie, klon Zipp Vapor który jest klonem innego skutera, ma on przebieg ponad 8100 km, nigdy nie miał awarii i nigdy mnie nie zawiódł w trasie, kupiłem go jak miał przebieg ok. 3 tyś km od sąsiada z bloku, za 700 zł, przerejestrowałem na siebie i jeździłem, do tego sezonu, stało się wiele rzeczy, lista poniżej.
    Straciłem obie nóżki, boczną i centralną, ciężko chodzi kierownica więc prawdopodobnie łożyska, sporo pali jak na 4T bo ponad 3,5 L przy serio ostrej jeździe, teraz po mrozach stał około 2 miesiące, nie było iskry i wymieniłem nowy moduł, iskra wróciła ale nie chce odpalić, kopie kopie i czasem załapie na parę sekund więc odpali bez problemu, teraz sie okazało że nie ma prądu :d akumulator jest naładowany, podłączony a zero świateł, nie kręci i tylko działa klakson =d ale to też pewnie chwila roboty, więc według was jak, inwestować w niego? Ogólnie ładnie wygląda, plastiki całe, pare rysek jak w prawie nowym skuterku, jestem do niego super przyzwyczajony, inwestowalibyście w niego? Rocznik 2007.

Czekam na odpowiedź, jeśli ktoś z was jest na inwestowanie, prosiłbym co byście z nim zrobili by dalej jeździć.

Pozdrawiam serdecznie,
    Maciej.

#46008 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe VAJPER07
    VAJPER07
    Użytkownik

Witam kolego jak jesteś przyzwyczajony do skuterka swojego to watto inwestować pozdrawiam

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #46010 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe norbert1710
    norbert1710
    Użytkownik

Inwestuj, przerwe w swiecy sprawdz moze jest za duza i raz jest iskra a raz nie ma, ja tak mialem:)

#46160 Odpowiedź
    maciejekk
    Użytkownik

Prosiłbym o jeszcze 2-3 wypowiedzi na ten temat.

#46172 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Moim zdaniem to już sam musisz podjąć decyzję czy masz kasę aby inwestować w tego skuta czy nie. Moim zdaniem to pewnie jakaś pierdoła nie działa jak należy i nie pali. Ja osobiście jak mój ojciec zresztą jestem taki że jak już coś kupię np. samochód, skuter itd. to zostaje już u mnie do końca tzn. do czasu jak się rozsypie całkowicie albo jak już nie używam tego wcale to daje to komuś z rodziny jeśli chce. Ale samochód i skuter to u nas zostaje do końca. Swojego skuta raczej nigdy nie sprzedam i będę nim jeździł do czasu aż nie rozsypie się na tyle poważnie żeby naprawa była całkowicie nie opłacalna.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #46202 Odpowiedź
    maciejekk
    Użytkownik

Temat do zamknięcia, zrobiłem największą głupotę.
    Skuter odpalił, zlałem olej bo chciałem wymienić, w między czasie zjadłem obiad, i po prostu pojechałem bez oleju, po jakimś czasie dupa, nie jeździ, nie chce mi się już w niego kasy pakować.
    Pamiętajcie, albo obiad albo olej 😐

#46207 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Zatarłeś silnik. Ale nie rozumiem jak można zapomnieć że zlałeś olej ?

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    #46210 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mystek
    Mystek
    Użytkownik

Kolega poprostu lubi dobrze zjeść 😀

Mystek
    #46212 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Jezus Marian… Rzeźnia normalnie…

#46216 Odpowiedź
    maciejekk
    Użytkownik

Lubie zjeść, to prawda.
    Po prostu lubię mieć porządek, zlany olej do beczki, wszystko posprzątałem bagnet zakręciłem i na obiad, wracam pustka w głowie co wcześniej robiłem i mowie sobie, a przejadę się!
    Wyobraźcie sobie moją minę jak sprawdzałem stan oleju, ehe.

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 14 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
Odpowiedz do: Warto inwestować?
Informacje o Tobie: