Warto by było?

http://allegro.pl/skuter-atala-byte-50-i1729739695.html skuter wart uwagi? Nie żebym kupywał lecz chcę porównać ze swoim.

Jeśli to orginalny przebieg, w co wątpie to może by się opłacało. Jeśli się komuś podoba, to ok, nie w moim guście, ale każdy ma inny gust. To niby rocznik 2000, ale trochę przestarzała ta budowa skutera. Takie konstrukcje się robiło 1990-1995, wtedy może były fajne ;)

Ryglos napisał:

Jeśli to orginalny przebieg, w co wątpie to może by się opłacało. Jeśli się komuś podoba, to ok, nie w moim guście, ale każdy ma inny gust. To niby rocznik 2000, ale trochę przestarzała ta budowa skutera. Takie konstrukcje się robiło 1990-1995, wtedy może były fajne ;)

Przebieg normalny jak na rocznik,wątpię żeby ktoś chciał się bawić w kręcenie licznika przy takim skuterku.W latach 99-00 jeszcze produkowano skutery o takiej stylistyce.Jako ciekawostkę podam,że ojciec ma Kawasaki Vulcan 750 i ten model był produkowany niezmiennie od 1985 roku do 2006.Ten nasz jest z najnowszego rocznika 06 i nie różni się praktycznie niczym od modelu z 85.Niezmienna sprawdzona,solidna konstrukcja.A Ładę jak ruski produkują ? :]

PS: Może i wygląda zabytkowo,ale twojego chińczyka jeszcze 2 razy objedzie bez usterek ;)

nie wiem czy mi się wydaje ale patrząc na to ujęcie z tyłu, jest jakaś krzywa, i chyba nikt nie maluje przed sprzedażą więc może być atalka walnięta

Prosta jest, tablica jest lekko przekrzywiona.

Co może się stać w skuterze, żeby był niesymetryczny z tyłu ?.
Przecież ramy w silnik nie da się krzywo wsadzić, więc siłą rzeczy z tyłu skuter musi być prosty .
Z przodu może być krzywo koło względem lag , ale z tyłu nie ma opcji, żeby skuter był krzywy .

TERMIT_PL napisał:

PS: Może i wygląda zabytkowo,ale twojego chińczyka jeszcze 2 razy objedzie bez usterek ;)

Dzięki, że mi tak życzysz ;/

Gdybym mieszkał w mieście na pewno bliżej byłoby mi do takiego skuterka niż do mojego Rometa. Fajne są te światła, wysoko i świecą tam gdzie skręcasz. Z drugiej strony bardzo pakowny nie jest a dłuższa wycieczka będzie troszkę męcząca. Fajny ma wydech. Do miasta jak najbardziej.

masz racje Patrykk, to zdjęcie sprawia takie wrażenie, bo on nie stoi prosto tylko lekko skosem, i przez to uległem złudzeniu ;).

W sumie jeśli jest z nim wszystko ok, to chyba cena jest dobra, bo w podobnej cenie stoją markowe małe skutery a i czasem z 200zł więcej, a ten dodatkowo ma nowy lakier