warszawa,mokotow,policja-co sie dzieje?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #112002 Reply
    faflusniak
    Użytkownik
    • 9

jak niektorzy wiedza,jestem dostawca.akualnie.fakt faktem,jadaz dzis do pracy z lomianek na mokotow zauwazylem podejrzanie duza liczbe radiowozow.w samym mokotowie tez.wie ktos moze co sie dzieje?

#112009 Reply
    Kuba11
    Użytkownik
    • 3

Na głównych ulicach? Zatrzymywali pojazdy? W Krakowie też ich ostatnio jest dużo, łatają dziury… w budżecie.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#112012 Reply
    Lukario
    Użytkownik
    • 7

cholera no coś z tym jest jak wracałem z kolegą ze szkoły (on bez kasku) to po drodze minęliśmy ze 4 wozy policyjne w końcu jeden zaczał mnie gonic na sygnale , zatrzymał mnie. miałem sporego pecha bo nie miałem dokumentów od skutera, poza tym był w złym stanie technicznym xD i przyczepili się w ogóle , sprawdzali w bazie danych czy nie jest kradziony itp chcieli wlepić mi 700zł(sporo żeczy się uzbierało) , ale nastąpił jakiś cud i powiedzieli że skończy się na pouczeniu i moge jechać a kolega autobusem ma wracać 😀

#112014 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

Miałeś dużo szczęścia, ale traktując w ten sposób przepisy w końcu się doigrasz :]

#112018 Reply
    faflusniak
    Użytkownik
    • 9

wlasnie nie lataja dziury.jest jakas akcja,ew. czegos szukaja.znajomy wyprzedzal motocyklem na skrzyzowaniu tez pouczenie dostal.teraz jeden policjant sie ze mna przywital na swiatlach.w takim szoku bylem ze zapomnialem spytac co sie dzieje.a samochody kontroluja.fakt

#112020 Reply
    Lukario
    Użytkownik
    • 7

jak się o to zapytałem dziś , bo myślałem że jakaś puszka mnie podkablowała czy coś to policjant machną ręką powiedział że… jest piątek i tylko tyle się dowiedziałem dobrze że puścili, trzeba uważać 😀

#112023 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

Powiem Wam, że we Wrocławiu też stali od rana na największych skrzyżowaniach, coś jest na rzeczy. Osobiście dwa patrole mijałem.

#112027 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180

Na mokotowie tak.. dużo tego jest. Ukrywają się min. za wyjazdem z C.H Best Mall (Sadyba). Też mnie kontrolowali dwa tygodnie temu, ale to była rutyna. Podmuchałem, pokazałem papiery, i pojechałem.

#112028 Reply
    faflusniak
    Użytkownik
    • 9

ha!!! czyli jednak cos.izdebski a co ty na mokotowie robiles?

#112029 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180

do bestmalla przyjechałem, po za tym pracują tam rodzice (na Mokotowie) oraz tam mam wszystkich swoich znajomych 🙂

#112030 Reply
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12

Jest ich dziś sporo. Trzepią też przy C.H. Blue City i jeszcze w kilku miejscach byli widoczni – także po cywilnemu.

#112031 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180

Zbierają pieniądze na nowe samochody. Policja to taka skarbonka państwowa.

#112032 Reply
    faflusniak
    Użytkownik
    • 9

chyba skrobanka…..ale ale.czesc jest ok.ta wieksza.a pozostalosc to ci ktorych nie wylapali od razu i nie odeslali do strazy miejskiej.izdebski,ja aktualnie w robocie siedze,nudno jak cholera.ooooo.jade na radarowa.wreszcie cos….

#112034 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180

Nie ma co się przejmować robotą. W końcu mamy już piąteczek 😀

#112035 Reply
    faflusniak
    Użytkownik
    • 9

dostawca.u mnie na legalu spia czasami jak nie ma co robic.ale 8 kursow juz dzis zrobilem.

#112036 Reply
    faflusniak
    Użytkownik
    • 9

wlasnie.pasowalo by zmienic kiedys prace.jestem maruda ostrzegam.wie ktos cos w tym temacie?

#112070 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

Zmiana pracy to i mi się marzy ale nie mogę. W tym gównie, w którym tkwię mam zdolność kredytową.

Fafluśniak – w jakiej pizzerii można spać? Chyba nie w Dominium.

Wczoraj niosłem list do jakichś Izdebskich – na ulicę Kapeli czy Drumli (od Puławskiej). Izdebski – to do Ciebie? Mieszkasz gdzieś tam?

#112074 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180

Nie 😀 Warszawa – Wawer przy wale miedzeszyńskim kilka km. od ul. Kadetów :]
    Ogólnie to u nas listonosz jest taki starszy i zawsze rowerkiem przyjeżdża. Dziwna sprawa bo śniegu, błota, „szklanki” to tutaj po pięty. Żeby jeździć tutaj skuterem trzeba trzymać nogi na asfalcie i ślizgać się nimi, gdyż tak zarzuca. Ciekawe jak ten listonosz daje radę tym rowerem ;d

#112082 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

Izdebski – takie rejony jak Twój to tylko na rower albo skuter są. Ja wczoraj po takim chodziłem z buta. Książkę bym mógł o tym napisać po wczorajszym dniu.

#112104 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180

Ja to bym mógł dwie książki napisać po tym jak prowadziłem po tej „nawierzchni” skuter 5 km do domu. Dobrze, że miałem kamizelkę odblaskową bo tak to by mnie rozjechali. Podsumowując: Nie było kawałka mojego ciała gdzie nie było by wody.

#112114 Reply
    faflusniak
    Użytkownik
    • 9

no to wesolo.nie pracuje w pizzeri.restauracja mandala indyjskie zarcie.8zl za godzine,jak pryw. sprzetem masz jeszcze doplaty.umowa zlecenie.pod tym wzgledwm dominos lepsze.ale jak nie ma kursow to nie robie nic,chyba ze mi sie nudzi.wtedy odsniezam.

#112116 Reply
    faflusniak
    Użytkownik
    • 9

a propo pluchy itp.ja mam tak tylko jakies 100m.poznej glowna ul w lomiankach i trasa przez warszawe.marymoncka-grojecka-zwirki wigury-lewo raclawicka-prawo milobedzka i w pizde po wertepach.szukac po prawej stronie,etiudy rewolucyunej 9.jak komus bedzie sie nudzic to ia chetnie pogadam.tylko teraz mam wolne do srody.

#112117 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180

Planuje sobie jakoś dorobić kaske przez soboty, niedziele właśnie na rozwożeniu pizzy, sushi itp. Własnym sprzętem z nawigacją satelitarną (GPS) pod stałym ładowaniem – Czyli mogę jeździć na dziko nie znając rejonu.
    Jednak w tym roku dopiero skończę 17, ale pamiętam jak babka od przedsiębiorczości gadała o umowach to było, że można natką umowę podjąć od 16 roku życia? Orientujesz się może gdzie, co, jak, i na ile jest jakaś taka robota w Wawie? 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: warszawa,mokotow,policja-co sie dzieje?
Twoje informacje:

Back to top button