Warszawa Serwis skuterow

Serwis skuterow, Warszawa-Sluzewiec Ul.Wynalazek 3 na tylach urzedu skarbowego.
Autoryzowany serwis Kymco
Zajmujemy sie serwisem skuterow 2t/4t, Maxi skutery, Quady... Tuning skuterow, czesci.
Oferujemy konkurencyjne ceny czesci do skuterow naprawianych u Nas.

Kontakt 604-751-792, 502-699-366

UWAGA!!ZŁODZIEJE I OSZUŚCI!!! przestrzegam wszystkich przed tym złodziejskim serwisem !!!!!
osoba która tam pracuje jest oszustem i złodziejem , dałem do nich skuter do naprawy naprawa wyniosła mnie 350zł i pierwszego dnia wszystko było dobrze natomiast na drugi dzień skuter nie chciał odpalić tak samo jak przed naprawą . Po odwiedzeniu tych złodziei i oszustów obiecano mi naprawę i hol na koszt serwisu , lecz w dniu kiedy miał być zabrany skuter gość z serwisu po prostu się ulotnił , nie odbiera telefonów i unika mnie . Ciężko go zastać w serwisie i mało tego nie wystawił mi pokwitowania za naprawę , ale to sprawa dla urzędu skarbowego która oczywiście zostanie przekazana. JEŚLI NIE CHCECIE BYĆ OSZUKANI PRZEZ TEN SERWIS TO OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM. SERWIS NA UL. WYNALAZEK 3 TO OSZUŚCI I ZŁODZIEJE!!!!!!!. UWAGA NA NICH !!!!!!!!

Mam dokładnie to samo, tylko że ja wsadziłem już tysiące w moją aprilię sr 125 i nie jeżdzi . Mój skuter stoi tam zamknięty, niesprawny i nie mogę go odebrać. Niejaki Robert Szkodnik Kuprjanowicz który obecnie prowadzi ten serwis nie reaguje na moje telefony od tygodnia. Firma ogłasza się jako autoryzowany serwis Kymco, w co wątpię. Rzekomy szef właściciel P.P.H.U Rapgra nie przyznaje się do tej współpracy choć jego firma widnieje na pieczątce. Byłem dziś na policji, po prostu ignorancja z ich strony doprowadza mniejuż do szału. Przed serwisem zawsze widzę te same popsute skutery. Podejrzewam, że serwis działa nie do końca legalnie - jak kolega wyżej zauważył sprawa dla urzędu skarbowego.
Stracony czas i nerwy - bezcenny. Prawdopodobnie Zamierzam wytoczę im sprawę lub podejmę inne czynności, więć kolego blanc odezwij się , może coś razem zdziałamy.
Mój tel. 607 777 798

Też oddałem tam skuter 3 tygodnie temu i nie mogę od 1,5 tygodnia się skontaktować z człowiekiem.
Zostawiłem 150 pln zaliczki, skuter miał być gotowy na środę, potem okazało się, że do robienia jest jeszcze wałek, więc do odebrania miał być w piątek ,12ego. Od czwartku 11ego października nie mogę się dodzwonić.
Spróbuję też dzisiaj uderzyć na policję, może jak wyjdzie, że więcej osób jest w takiej sytuacji to się ruszą.

Na razie namiary jakie mam na gościa to jego tel, facebook http://pl-pl.facebook.com/robert.kuprjanowicz i mail pphurapgra@o2.pl, staram się zdobyć adres domowy.

Jeżeli też macie problemy z tym serwisem to wpiszcie się, im więcej osób tym większa szansa, że coś zdziałamy.

Na pieczątce widnieje P.P.H.U RAPGRA, taka firma jest faktycznie zarejestrowana ale właścicielem jest niejaki Paweł Grabeus ( dane firmy można znaleźć w sieci ). Ten pan w tej chwili zmienia zeznania co chwile i już nie przyznaje się do serwisu choć to na pewno pod jego skrzydłami działa warsztat. Na początku pośredniczył jednak w kontaktach między pracownikami a mną.

Rozumiem Wasze zdenerwowanie, ale jednak byłoby lepiej zachować zimną krew i najpierw zawiadomić odpowiednie instytucje niż wypowiadać się w ten sposób publicznie o innych osobach lub firmach. Pamiętajmy, że takie zachowanie też jest karalne. Pomimo, że ten serwis może działać w ten sposób, to nie polecam publicznego szkalowania firmy lub osoby powiązanej z taką firmą, bo możecie więcej na tym stracić niż zyskać.

Co innego jest szkalować, a co innego jest opisywać WŁASNE DOŚWIADCZENIA.

Aktualizacja

P. Robert z serwisu w końcu się odezwał. Okazało się, że miał problemy natury osobistej. Każdemu może się zdarzyć, nie mniej lepiej by było, jakby przynajmniej dał krótkiego smsa - "Problemy rodzinne, będę za 2 tyg, przepraszam" albo przynajmniej wywiesił taką kartkę (była przez 3 dni i potem znowu brak kontaktu).

Nie mniej, było minęło.Po powrocie p. Robert widać ostro zasuwał, żeby nadrobić zaległości. Odebrałem mój skuter i jeździ świetnie - jeszcze tak dobrze, równo i cicho nie jeździł. Nawet gaźnik, którego wyregulowanie nie wychodziło za dobrze poprzednim 4 warsztatom, teraz jest ustawiony idealnie. Tak więc na obecną chwilę jestem zadowolony, mimo pewnych nerwów w trakcie remontu.