Warszawa na skuterach!

Witajcie, wiem, że jest tu sporo Warszawiaków - sympatyków dwóch kółek. Uaktywnijcie się!

Dobrze gadasz. Jak większość wybiera się na paradę, to można tam na miejscu się spotkać.

Leszek załatw flagę Skuterowo.com :)

Taki transparent na 10 m. :P

Niekoniecznie tak wielki, ale jak się wjedzie i zobaczy flagę, to już wiadomo gdzie jesteś i reszta ekipy :)

Kto jedzie w sobotę do Scooterlandu na dni otwarte?

Co wy na to, aby na spontanie zorganizować jakiś mini-zlot warszawski? Pogadalibyśmy, zobaczyli na czym jeździmy...

Skuterowo.com ma do rozdania kaski dla Warszawiaków (odbiór osobisty). VR-1, rozmiary XL. Modele:
a-600

TA-2700

TA-770SP

Kaski były rozpakowane, zostały ściągnięte metki, folie zabezpieczające. Przejechały może ze 20 KM, potem zostały sfotografowane i schowane do opakowania. Są praktycznie nowe. Były użyte jedynie w celu wykonania testu:
http://www.skuterowo.com/vr-1-bezpiecznie-i-nowoczesnie/

Pochodzą z redakcji Skuterowo.com, a zostały dostarczone przez Scooterland.com.pl, importera.

Kto reflektuje (Wawa i okolice)?

Szkoda że ja spoza Warszawy:)

No szkoda:(( Ale podobne będą za niedługo do wygrania:) Nówki sztuki nie śmigane:)

a jakbym zapłacił Ci za kuriera??

Hihih, tu nie chodzi o kuriera/wysyłkę:)

Ale jakby nie było chętnych to zapłacę za przesyłkę:)

Pozdrawiam

Gdybym miał dzień wolnego to przyjechałbym po ten kask;(
Lechu, zlituj się nad biednym ludem;p

Moment, myślę jak to rozwiązać, aby nikt nie czuł się urażony... Bo cholerka nie wypada, abyście płacili za przesyłkę...

Dla mnie to by nie był żaden dyshonor:)
a z chęcią bym przyjął tego czarnego Jet'a, bo bardzo mi się podoba:)

No dobra, czarny leci do Jacka - Jacuś: leszek.sledzinski@skuterowo.com dogadamy dostawę.
Wodzu, też proszę o maila, został czerwony i srebrny. Który chcesz?

Meil wysłany.
Mnie zaszczyt kopnął :)

Srebrny.

Pozostaje mi tłuc łbem o ścianę, wzbogaciłbym się o kask otwarty... :)

No to został czerwony enduro:)
Mam nadzieję chłopaki, że na czaszki Wam wejdą:)

Majker wrote:

Pozostaje mi tłuc łbem o ścianę, wzbogaciłbym się o kask otwarty... :)

A ten czerwony?