Trasa Warszawa – Łódź

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #99979 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

Na majówkę mam w planach jechać z Warszawy do Łodzi moim pierdzibąkiem, tak o 5 sobie wyjechać a wrócić do domu tego samego dnia wieczorkiem. Cel? Przejechać się, pozwiedzać centra handlowe itd ;p

Zrobiłem już trasę którą mi sugerował mój zacny GPS, jest ona pod adresem: http://goo.gl/maps/Hk2VR
    Panowie – Czy moglibyście obczaić trasę, i powiedzieć jakie mnie mogą spotkać niespodzianki? Tam przy Łodzi chyba nie ma żadnej ekspresowej?

Będę jechał moją 50’tką, a więc tak sugerujcie zmiane trasy abym nie wpadł na drogę z oznaczeniem S lub A

#99980 Reply
    barteklodz
    Użytkownik
    • 0
    • 783Postów:

trasa ok ale żeby jechać specjalnie do marketów ? nie ma różnicy czy to Kraków, Warszawa, czy Gdańsk

#99981 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

no przejechać się na wycieczkę „życia”, zobaczyć coś innego niż Warszawę.

#99988 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

Zapewne chodzi o manufakturę,byliśmy w tym roku tam i jest fajna. Trasa,którą podałeś jest dobra,a wracać możesz inną:

http://goo.gl/maps/AN0Hh

#99991 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

Tam na końcu trasy przy Warszawie to chyba tam jest kawałek S8?

#99995 Reply
    Padalec
    Uczestnik
    • 1
    • 887Postów:

Trasa przyzwoita !
    Dodam że od Pruszkowa do Grodziska duży ruch i wąsko, asfalt podłej jakości. Jak dalej nie wiem. Wracałem kiedyś trasą przez Stryków,Łowicz,Sochaczew i Błonie. Trasa dłuższa od twojej o ok.20 km ale warto rozważyć tę opcję. Drogi w okolicach Łodzi (Zgierz,Bałuty itp.) paskudne nie wspominam ich ciepło 🙂 Ale to było dwa lata temu.
    Tam na końcu trasy to lecisz przy torach S8 jest obok.

#99996 Reply
    Padalec
    Uczestnik
    • 1
    • 887Postów:

Przepraszam HUGO już zapodał tę trasę

#100001 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

Ogolnie to. Łodzi nic ciekawego nie ma, byłem tam skuterem ze 3 razy. Najlepiej jechać przez Skierniewie i Rogów

#100021 Reply
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

Też byłem w Łodzi raz, przez około godzinę 😀 I w ciągu tej godziny jakoś nic szczególnie nie przykuło mojej uwagi, no może taki jeden budynek podobny do pałacu kultury xd. Ale na miejscu izdebskiego12 bym się przejechał bo on tam nie był i może chce sobie trochę świata pozwiedzać 🙂

#100022 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

Ja mam ochotę się tam przejechać. Tylko jakoś mi się nigdy nie złożyło.

#100032 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

Głównym planem mojej wyprawy będzie CH manufaktura, potem sobie po mieście pojeżdżę i wrócę tak aby być na wieczór. Jak myślicie ile zajmie czasu jazda w jedną stronę przy prędkości 50-60km/h ?

#100033 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

2 – 2,5 h. Może się z Tobą przejadę. Zobaczę jak moje plany rodzinne będą wypadać w tych dniach.

#100040 Reply
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

ja bym obstawiał że coś koło 3 godzin jak nie lepiej. chociaż jeden przystanek wypadałoby sobie zrobić. w wakacje jechałem do babki ponad 115km w jedną stronę, i po przejechaniu jakiś 70km poszedłem coś zjeść, napić się i oczywiście rozciągnąć, długa jazda na skuterze trochę męczy, ale każdy kto posiada pięćdziesiątkę już się o tym zapewne przekonał 😀

#100042 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

Do Łodzi się jedzie coś koło 3 h w jedną stronę. Możecie zahaczyć o Rogów, tam jest kolejka wąskotorowa . Pojechałbym z Wami ale w majówkę pewnie pojadę gdzieś z Karbonem na kilka dni. Chyba, że zdołam wrócić i wstrzelić się w termin. 🙂

#100045 Reply
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12
    • 1 646Postów:

Ja majówkę będę miał wolną, tak więc może się załapię. 🙂

#100046 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

Tylko ja proponuje jechac z Sochaczewa przez Zelazowa Wole i Leszno,bo przez Blonie i Ozarow jest duzy ruch. Od Grodziska do Zyrardowa ruch troche mniejszy,a od Zyrardowa do Skierniewic prawie zerowy i przyzwoity asfalt.

#100047 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

🙂

#100062 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

izdebski12 napisał:

Na majówkę mam w planach jechać z Warszawy do Łodzi moim pierdzibąkiem, tak o 5 sobie wyjechać a wrócić do domu tego samego dnia wieczorkiem. Cel? Przejechać się, pozwiedzać centra handlowe itd

To myślisz, że mają inne centra handlowe niż u nas? 🙂
    A ten ich PTAK to nic innego jak nasza Marywilska tylko większe.
    To już lepiej do Lublina jedź (ładniejszy) albo do Kazimierza.
    W Łodzi koła pogubisz 🙂

#100070 Reply
    Padalec
    Uczestnik
    • 1
    • 887Postów:

madi napisał:

Do Łodzi się jedzie coś koło 3 h w jedną stronę. Możecie zahaczyć o Rogów, tam jest kolejka wąskotorowa . Pojechałbym z Wami ale w majówkę pewnie pojadę gdzieś z Karbonem na kilka dni. Chyba, że zdołam wrócić i wstrzelić się w termin. 🙂

W drodze powrotnej można zahaczyć o Sochaczew tam jest muzeum kolei wąskotorowej! teraz chyba jedyne w Polsce bo słyszałem że placówkę w Gryficach przenoszą do Sochaczewa.
    W tak zacnym gronie to i ja bym się przejechał 🙂
    Dla samej frajdy z jazdy bo w tej Łodzi to tak jakoś nieciekawie.

#100072 Reply
    Stiopa
    Użytkownik
    • 3
    • 121Postów:

Odcinek Jeżów-Łódź jest nie za ciekawy. Sporo stromych podjazdów i zjazdów, a droga nie zbyt szeroka. Do tego dochodzi dość spory ruch. Zablokowaną 50-tką trochę się umordujesz. Asfalt natomiast jest O.K.

#100151 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

Szczerze mówiąc to jechać do Łodzi tylko po to by połazić po sklepach to troszkę bez sensu jest… Jak zwiedzać to konkretnie. Co do odcinka Jeżów – Łódź . Czy ja wiem czy tam są strome podjazdy… Porównując do np. Tatr to te podjazdy to pikuś 😛

#100156 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

Młody,my z moją jak byliśmy w Łodzi to też tak tylko połazić :p Ważne żeby się przejechać,a cel jest mało istotny 🙂

#100159 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

Ale jak jest fajny cel to sam wies że wycieczka od razu staje sie ciekawsza :-). Pamiętasz ile np mieliśmy radochy ze zwiedzania kompleksu bunkrów w Konewce 🙂

#100161 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

To był dobry rok,obejrzało się co nie co,a ile razy wracało późnym wieczorem 🙂 Mam nadzieję że w nadchodzącym nowym roku jeszcze więcej zwiedzimy i obejrzymy ciekawych rzeczy 🙂

#100192 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

Ja to bym chciał w przyszłym roku chociaż jedną trase zrobić… Chociaż 120 km… W tym udało się – 235 + 160 km.

#103389 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

Mam taką propozycje:
    Otóż ogólnie „skuterowo.com” nie testowało jeszcze skuterów na dłużyszych trasach pod kątem: co może się zepsuć, na co się nastawić podczas długich tras, co wziąść ze sobą itp. Chodzi mi o film typu testów skuterów (Chyba wiecie co mam na myśli). Moją propozycją jest to, aby dogadać się z twórcami testów skuterów naszego zacnego portalu, i aby Ci co tworzą te super filmy skuterowo.com pojechali z uczestnikami portalu w kilka(dziesiąt) skuterów na dalszą wycieczkę. (Może otwarcie sezonu 2013?)

Innym słowem: Jedzie takie kilka skuterów np. do takiej Łodzi włącznie z np. Leszkiem, i w trakcie podróży robią taki teścik wytrzymałości skuterów, które pojadą?

Co wy o tym sądzicie? Może to wypalić? Leszek czekam na wypowiedź 😀

#103396 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

Test wytrzymałości tak na prawdę robi każdy na codzień, myślisz że redakcja jakoś inaczej testuje ? 🙂 też jeżdżą a potem to opisują. Co do otwarcia sezonu to takie nieoficjalne będzie podczas wystawy skuterów i motocykli w Wawie, tak jak to rok temu było. Wtedy ze Skuterowo było około ośmiu osób z tego co pamiętam. Mam też nadzieję, że będzie oficjalne otwarcie sezonu jak w 2011. Bardzo miło wspominam tą imprezę.

#103408 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Maszyny testuje się jeżdżąc na nich, więc co dasz Leszkowi swoją maszynę na parę tys. km do testowania? Najlepiej jak sam byś napisał artykuł na ten temat swojego skutera, obiektywnie go oceniając.

#103409 Reply
    Padalec
    Uczestnik
    • 1
    • 887Postów:

Prędzej można by zrobić materiał promujący , pokazujący turystykę na 50-tkach. Nie w formie testu wytrzymałości ale ukazujący ludzi i ich maszyny gdzieś w trasie. Tylko czy jest popyt na taki materiał ??? Testy maszyn które pojawiają się na „głównej” to inna sprawa – tam chodzi reklamę i firmy mają w tym interes.

#115533 Reply
    Padalec
    Uczestnik
    • 1
    • 887Postów:

No może mały odkop ale tzw. majówka tuż , tuż więc pytanie do założyciela wątku ” CO Z TYM WYJAZDEM ” ?
    Pomysł aktualny czy już przeszło ?

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Trasa Warszawa – Łódź
Twoje informacje:

Back to top button