Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #262578 Odpowiedź

Anonimowy

Mam pytanie jaki polecacie wariator do skutera cpi popcorn seria tyle ze odblokowany przez dysze i blokade na wario w przyszlosci mam zamiar wymieniłeś na tłumik sportowy chyba laser x-pro

Jak ktos pomoże polecą piwka

#262579 Odpowiedź

Anonimowy

wiesza zależy ile masz kasy…
    najlepszy wariator do tego silnika to chyba tecnomoto.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #262580 Odpowiedź

Anonimowy

tak do 300zł

[ Dodano: 2008-11-11, 12:31 ]
    co nikt nie pomoże?????? ;(

#262581 Odpowiedź

Anonimowy

Polecam wariator Polini Speed Control do Cpi (Napisz do mnie na GG!)

#262582 Odpowiedź

Anonimowy

Nie chce mi się pisac po ludziach na gygy tylko chodzi mi o to zeby kazdy się wypowiedział na temat wariatorów które posiadają i ja postarał bym się juz zorientowac się jaki kupić

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #262583 Odpowiedź

Anonimowy

ok to ja mam wario polini SC i stwierdzam że trzeba się go na regulować ale jak nie masz nic nie zmienione to nie da ci dużo może max 5km/h. Trzeba się namęczyć żeby go dobrze wyregulować 😛

#262584 Odpowiedź

Anonimowy

dzieki ktos ma jeszcze jakieś opinie??????

#262585 Odpowiedź

Anonimowy

A do tuningu który jest u mnie w podpisię to dobry będzie Malossi Multivar???

#262586 Odpowiedź

Anonimowy

JA MAM MULTIVARA I NIE MAM ZADNYCH PROBLEMOW

#262587 Odpowiedź

Anonimowy

a ile ci dało na speedzie i przyspieszeniu

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
Odpowiedz do: Wario cpi
Informacje o Tobie: