Wariator WM z allegro za 50zł

Witam. Czy te wariatory z allegro WM Moto za 50zł to jest jak seryjny, czy będzie jakiś efekt ?

Niewiem ile można się spodziewać po wariatorze za 50zł, osiągi może się polepszą, a może zostaną takie same. Z tego co czytałem to czasami pokrywa wariatora się łamie w pół. Jeżeli ja miałbym kupować wariator to z tych tańszych to Top Racing.

tańszych ? On kosztuje tyle co Malossi MultiVitar

Do czego chcesz 2t czy 4t?

http://moto.allegro.pl/top-racing-sv1-speed-wariator-4t-139qmb-qma-gy6-i2119943498.html 170zł
Multivar kosztuje w granicach 220-250zł

http://allegro.pl/wariator-tec-r-type-gy6-4t-139qmb-139qma-i2116967403.html

Polecam!, jakością równy z multivarem, firma mało znana a bardzo dobra :)

Ja chcem do 4t.

chcę*

Ten wario co dał mystek i ja to są do 4t.

Powiem wam, że bym wolał dołożyć te 50zł i kupić orginalny bardzo dobry Malossi.;)

Czyli wolisz zapłacić 50zł za napis: Malossi :D. Ja bym wolał kupić Teca a resztę odłożyć na pożądny pasek napędowy ^^

A masz ten Teca ? i wiesz jak się sprawuje ?

czasami lepiej dopłacić i dostać produkt wysokiej jakości, głównie chodzi o powierzchnię na której pracuje pasek, w egzemplarzach a marnym stopniu wykonania ta cześć nie jest zabezpieczona przed ścieraniem jak należy i paski zjada w oczach.
Wario za te pieniądze powinno wytrzymać znaczny czas bez zużycia.
Doświadczenie mam z produktami Hebo, tam po 8-10tys wystarczy dokładne wyczyszczenie i jedyny ślad zużycia widać na prowadnicach rolek, strona paska jest nienaruszona

Ja mam wario polini speed control ma niecałe 5 tyś i stan nienaruszony wystarczy przedmuchać powietrzem i czyste.

elastyna napisał:

Ja mam wario polini speed control ma niecałe 5 tyś i stan nienaruszony wystarczy przedmuchać powietrzem i czyste.

W jakim skuterze go masz ?

Tak mam go z tym że do 2T i kupowałem go w ciemno po opiniach ludzi z internetu którzy go już testowali i stwierdzali że daje nawet więcej niż multivar. Po samym założeniu bez regulowania dał już 10km/h i meega wejście na obroty i wruum :D. Po regulacji myślę że będzie szatan :D. Dlatego polecam bo sam mam i gdybym kupował jeszcze raz to bez wachania Teca :) Pozdrawiam!

Czyli najlepiej odrazu po zmianie wariatora wyregulować gaźnik ? Najlepiej będzie jak sobie zbiore parę części i włożę je i odrazu wyreguluje.:) Narazie mam te sprężynki sprzęgła, centralną i ten wariator zamówie chyba i stożek.

ze stożkiem daj sobie spokój, bardziej opłaca się zmodyfikować oryginalną puchę

przy zmianie samego wario masz tylko zabawę z rolkami, napewno będą lżejsze niż seryjne

Jak mało powietrza, to rób dziury w deklu filtra od spodu. Stożek, to tylko dźwięk trochę zmieni i doda trochę problemów.
Zmiana wariatora i regulacja gaźnika? - bzdura.

Ale wam powiem, że ze stożkiem dużo lepiej skuter wygląda, a przecież ja się ma tą puszke na stożek, to mniej zaciągnie. I na deszczu też nie zamoknie.:)