Wariator tylko gdzie kupić takie rolki ??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Wariator tylko gdzie kupić takie rolki ??

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam Italjeta Formule i tak z ciekawości odkręciłem wario , patrze a tu każda rolka kwadratowa , wziąłem rolki i poszedłem do złotnika aby mi je dokładnie zważył no i okazało się ze rolki warzą 7,25 g , więc poszedłem do sklepu motoryzacyjnego pan zmierzył mi te rolki i wyszło ze to są 15×13 , tak tylko , że pan takich w ogóle w katalogu nie ma , a że wario miałem przy sobie założył mi 15×12 i były za małe . Szukałem na allegro.pl ale takich nie ma , więc co zrobić kupić nowe wario czy jak ???? A i chciałbym dodać ze to wario to TJT nie wiem co to za firma a ni nic :((

O to fotki

Anonimowy

Kup na mielochu

Anonimowy

Szympa napisał:

Kup na mieloch u

Na mielochu nie ma 15×13 🙄
    Spróbuj znaleźć na allegro 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.

Anonimowy

Ooo niema, są ale 16×13, napisał że na allegro niema, ale może na zamówienie na mielochu?

Anonimowy

kup same koperty na rolki i pozniej tylko szlifniesz i będzie ok ;p
    np 16×13

Anonimowy

a nie wiesz przypadkiem jak szlifnie żeby było dokładnie 15?
    Takie pomysły to sobie w D wsadź 🙄
    Przeszlifowanie każdej rolki żeby było te 15 zajmie mu w chuj czasu a dam sobie głowę uciąć że po tym zabiegu będą kwadratowe. rolki MUSZ¡ być idealnie okrągłe a ręcznie tak nie przeszlifujesz. wgl to pierwszy raz słyszę o takim rozmiarze rolek. ja bym kupił wario używkę chociaż od jakiegoś keeway’a (mam na sprzedaż jak coś xD) powinien chyba pasować bo Ty masz chyba wał 16mm jak keeway i nie miałbyś problemu z rolkami.
    Albo jakieś tuningowe wario od razu.

Anonimowy

A może jak one są kwadratowe, to zmierzył w miejscach tych zużytych i tak wyszło.

Anonimowy

a skąd wiesz że rolka 16×13 nie pasuje?
    16 to wysokość 13 to szerokość więc na szerokość wejdzie a skąd możesz wiedzieć że na wysokość nie pasuje?
    Rolka może była trochę kwadratowa i wytarta i koleś jak ją mierzył odczytał źle bo się starło.

[ Dodano: 01-07-2009, 21:02 ]
    ja nigdy w życiu nie słyszałem o rolkach 15×13 jakby takie w ogóle były to były by na allegro czy gdziekolwiek. podjedź nawet do serwisu jakiegoś i się popytaj.

Anonimowy

Myślisz ze nie byłem !!! Koleś to mierzył sprawdzał , przecież taki głupi nie jest jak mu wario przyniosłem i rolki wszystko zmierzył i dupa !!!!! Za przeproszeniem gadałem z starszymi i kupią mi wario do 400 zł maks tylko jakie ? ?? Czy muszę nowy temat zakładać ??

Anonimowy

tylko on niby ma tuningowe wario czy cos takiego

[ Dodano: 01-07-2009, 23:24 ]
    ja bym kupił sprężynę TR 15% niebieskie sprezynkido sprzegla rolki od 4,0 gram do 5,5 gram i wario małossi

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie