! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Wariator NARAKU

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Do hurricana chcę kupić wariator naraku [KLIK] . Dodatkowo do sprzęgła myślę żeby dokupić niebieskie małe sprężynki (hebo). Co myślicie o tym zestawie, co mam w nim zmienić, co dołożyć?
    Skuter seria!

Pozdro

Anonimowy

naraku niby robi produkty wysokiej jakości ale ja tam przekonany nie jestem 🙁

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

moim zdaniem naraku to dobra firma 😛

Anonimowy

naraku robi dobre części jak na chińskie 4t 😛

Do keewaya najlepszym wario jest tecnomoto z tego co mi wiadomo, ale ponoć trudno je wyregulować.

Anonimowy

Jak chcesz tanie i dobre wario to kup bgm supertune ze skutercentrum. Naprawde polecam http://www.skutercentrum.pl/product_info.php?cPath=8_108_140&products_id=2926

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Corey ten tecnomoto fajny ale właśnie ciężko wyregulować i nie mogę go znaleźć.

Co do tego bgm to też bardzo dajny wario. Na jakich rolkach jeździsz (tych co były w zestawie czy jakieś inne)? I tą spręzynę centralną muszę włożyć od razu czy dopiero jak wymienie komin?

Anonimowy

Ja mam rolki 4g,co do sprezyny to niewiem musisz porostu sprawdzić jak będzie jezdzil na seryjnej.

Anonimowy

no to teraz mam problem 🙂 nie wiem który wybrać. Obydwa są praktycznie takie same 😛 Napewno dokupie do nich niebieskie rolki hebo. A ta centralna (jak bym wybrał bgm) to na razie nie dawał bym jej bo jak patrzyłem kolor żółty tej samej firmu to +50% a ja pewnie bede potrzebować max +20%. Zeby mi się pasek nie urwal 😀 Na skuterdoktor napisali mi że na razie nie mają na stanie (naraku), więc znowu kilka punktów dla bgm XD

Jeszcze pomysle 🙂

Anonimowy

Kupuj bgm, naraku produkuje dobre części ale do 4t

Anonimowy

no już jestem prawie pewny ale w komentarzach znalazlem cos takiego:

„Warator super!!! V-max zwiekszył się o 10km/h i jest duzo lepsze przyspiesznie. Tylko tzreba sobie zeszlifowc wypustkę w przceiwnym razie v-max poprawi się tylko trochę”

O co chodzi z tą wypustką?????

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie