wariator malossi multivar blokada oraz inne …

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) wariator malossi multivar blokada oraz inne …

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

jutro (wtorek) zamierzam zamowic wariator do mojego keeweya f-acta, malossi multivar.
    Mam pytania …

1.Jakie kupić do tego spręzynki jeśli na początku bede jedzil tylko ze sportowym wariatorem a potem (za 2 miechy gdzieś tak) i ze sportowym tłumikiem chodzi mi o takie zeby pasowaly dobrze i do wariatora i potem do zestawu wariator + komin
    2. Wiem ze zeby odkrecic wario trzeba uzyc blokady zeby nie skrecic wału. (można tez kluczem pneu. ale nie chce za kazdym razem jezdzic do mechaniora )
    czy ta blokada blokada link będzie pasowała do mojego keeweya f-act ? wie ktos moze ?
    3. wiec bede składal zamowienie na wario sprezynki i blokade … Czy jeszcze cos będzie potrzebne ? rolki będą na początku te co w zestawie poniewaz na razie to seryjny sqter + tylko sportowy wariatow wiec te z zestawu bedą pasowac…

Anonimowy

1. sprężynki kup +15% lub +22% zależy z jakich chcesz aby ruszał on obrotów…
    2. ta blokada będzie pasować ponieważ twój skuter ma silnik robiony na wzór mianarelli horiznontal…
    3. Kup jeszcze Sprężynę centralną.. TopRacing +22% lub +15% no i oczywiście zestaw rolek testowych jeśli chcesz go dobrze wyregulować 🙄 i gdy kupisz +22% sprężynki i sprężynę centralną to w zupełności wystarczy ci do dalszego tuningu na poziomie Sport z seryjnym cylem 🙂

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

a jeśli będzie malossi multivar to jaki rozmiar rolek ? 16×13 ?

edit : sprezynki kupuje hebo wiec który kolor wziasc ?

Anonimowy

Tak malossi ma rozmiar rolek 16×13 Polini Speed Control również.. a Hebo NG ma 17×12

Anonimowy

fosmok napisał:

2. Wiem ze zeby odkrecic wario trzeba uzyc blokady zeby nie skrecic wału. (można tez kluczem pneu. ale nie chce za kazdym razem jezdzic do mechaniora )
    czy ta blokada blokada link będzie pasowała do mojego keeweya f-act ? wie ktos moze ?

wystarczy ta
    http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=606&products_id=1157&osCsid=9a9d55fdf08d001b265b32ed3139fe5e

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

tylko nie chce tej bo jest z innego sklepu i bym musiał zaplacic za 2przesylki ;/

Anonimowy

z tymi rolkami dołączonymi do zestawu to bym nie był taki pewny, bo jak ja kupowałem Multivara do swojego Peugeota na S&D było napisane, że do zestawu dodają rolki bodajże 7g a dali 8,5g czyli takie jak w serii. I wiadomo, że nie pasowały, szczególnie ze sportowym wydechem 🙂

Anonimowy

fosmok napisał:

tylko nie chce tej bo jest z innego sklepu i bym musiał zaplacic za 2przesylki ;/

to zrób zakupy na mielochu ceny podobne a sklep ma wiekszy wybór ;P
    poszukaj ofert kilku sklepów i wybierz tę najtańsza

Anonimowy

sprezynki kupuje hebo wiec który kolor wziasc ?

Anonimowy

niebieskie

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie