Wariator – Jaki do Aprilii Rally?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Wariator – Jaki do Aprilii Rally?

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Hej, powoli zabieram się za tuning mojego skutera. Aprilia Rally wszystko seryjne. W planach wymiana sprzęgła i dzwonu na coś ze stajni RMS albo w tej klasie. Już byłem nastawiony na kupno nowego wariatora Malossi Multivar ale przeczytałem kilka kolejnych tematów i namieszało mi się w głowie. Który wkońcu będzie najlepszy pod względem braku mułów i v-max? Przyspieszenie i zrywność mam nadzieję uzyskam po wymianie sprzęgła i dzwonu. Hebo Next Generation: Malossi Multivar: Polini Speed Control 2003: Z góry dzięki wielkie za pomoc. Pozdrówka:)

Anonimowy

to w duzej mierze zalezy od ciebie jaki chcesz. Jaka firme lubisz. Ja pewnie wezme Hebo Competition plus albo polini eco kit.

Anonimowy

Rozumiem przez to, że osiągi będą mniej więcej podobne taką

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.

Anonimowy

Ja z czystym sercem polecam Malossi Multivar 2000

Anonimowy

Oki, dzięki wielkie. Chyba na to się zdecydują:) Jeszcze pytanko, jaki przyrost osiągów byl w Twoim przypadku? Co się zmieniło etc.?

Anonimowy

Jak sprzęgło i dzwon to Albo Polini Evo 2G albo Stage6 innege badziewia nie kupuj! a wario to malossi i to dobry wybór

Anonimowy

Postaram się żeby to było ostatnie pytanie. Pisałem do sklepu ale spodziewam się że nie dostaną odpowiedzi, ze względu na urlop (1-10 sięrpnia). Ile proc. ma sprężyna oryginalna w zestawie z wariatorem Malossi Multivar? Jak? dokupić najlepiej żeby przetestowałi w miarę ładnie chodziło? Nie chce mi się trzech zamawiaż. 15%, 22%, 30%? Pozdrówka

Anonimowy

W zestawie masz Biaż? Malossi, to ma bodaj 7%. Ps. Co do sprzęgła, to w tym momencie liderem jest Malossi Delta i te właśnie sprzęgło wszystkim polecam.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie