Wariator do silnika Morini.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #146646 Reply
    lufka080
    Użytkownik
    • 13

Siemanko

Czy z wariatorami jest tak samo jak z wydechami tj. np. yasuni r ma inny kształt do minarelli a inny do morini no i czy tak samo docierać wario pod silnik?

#146648 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

Tak, trzeba dopasowywać. Najważniejsze są:

1. Średnica wału.
    2. Ilosć ząbków.

W każdym typie silnika przeważnie jest inny wariator.

Nie kupuj tylko firmy WM Motor (Wilmat). Ani wariatora, ani niczego innego.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#146652 Reply
    pawelek1991
    Użytkownik
    • 20

WM Motor wcale nie jest takie złe. Z tej firmy miałem prawie 2 całe silniki w skuterach 4t. Przejechałem nimi po 3tys km. Sprzedałem je i do tej pory jeżdżą bezawaryjnie. Zależy jak się dba tak się ma.

#146653 Reply
    kuba90876
    Użytkownik
    • 30

Kisiu nie zgodzę się z tobą. Co do WM fakt ich części nie są zbyt dobre, ale zależy jak się trafi, mi się udało z ich częściami. Cylinder idealnie dotarty. już ponad 500 km i jest dobrze. Wariator ma już około 300-350 km i wygląda jak nówka. rolki też są w idealnym stanie. Wiadomo nie mozna zbyt dużo od tego wymagać bo to są „groszowe” części, ale za taką cenę nie kupisz czegoś dobrego.

#146659 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

Dobra, chłopaki. Kazdy ma swoją rację. Ja miałem kilka czesci z tej firmy i tylko cewka zapłonowa zdała egzamin, a reszta trafiła do śmietnika. A podobno Skoda Favorit i jej pochodne są takie super i w ogóle, a ja miałem taką i klałem na czym świat stoi. W moich oczach to najgorszy samochód na świecie. Może ja miałem taki egzemplarz, może połowa jest takich, może trzy czwarte… Tego nie wiem. Tak samo białe sosy z Knorr-a są super ale ja predzej zwymiotowałbym śniadanie niż zjadł je na obiad chociaż takowe dania uwielbiam.

#146662 Reply
    Chinol_180
    Uczestnik
    • 2

Marcin, jakbyś podłubał w trzycylindrowym silniku 2T pokroju Syrena 105L i jej polskiej jednak konstrukcji, to żadna tam baba już by Ciebie nigdy nie zaskoczyła, tak zwyczajowo nawet. 😀

#146693 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

Hmm, to tam takie cuda są?

#146719 Reply
    lufka080
    Użytkownik
    • 13

Panowie a nie wiecie może skąd by skombinawać pokrywę napędu z kopnikiem do sr ditech/gaźnik?

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Wariator do silnika Morini.
Twoje informacje:

Back to top button