! Forum Skutery Wariator

Tagi: 

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Quantumek Quantumek 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Goper
    Goper
    Użytkownik

Mam skuter Piaggio nrg power dt , jaki wariator polecacie ?

Oprocz tego chcialbym sie dowiedzieć co zrobic kiedy obroty sa bardzo małe ?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Najlepiej oryginalny.
    Wyregulować gaźnik. Bo nie sądzę, że jest na wtrysku.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Goper
    Goper
    Użytkownik

Ale chciałbym wymienić zeby mieć lepsze przyspieszenie i prędkość 🙂 a poza tym zamula mi pod górkę nie ma prawie przyspieszenia :/

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

To zmień cylinder. Sam Wariator rakiety z niego nie zrobi. Jeśli to 2T to się możesz bawić jeszcze w wydech, rolki, wariator, sprzęgło itp ale to musisz robić kompleksowo a nie samo wario.

Zdjęcie profilowe Goper
    Goper
    Użytkownik

Wydech mam jakiś sportowy , ale nwm jakiej to firmy bo jak go kupiłem juz go miał . A chce właśnie kupić wariator i rolki ok 5 gram

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Goper napisał:

zamula mi pod górkę nie ma prawie przyspieszenia :/

Zmień rolki na troszkę lżejsze. Nie wiem jakie masz ale celuj w 4.5-5G

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No to jeśli musisz inwestować w wario – chociaż mówię Ci, że to wywalenie pieniędzy, to szukaj Malossi albo Polini. Ja osobiście wolałbym te 300-500 zł dołożyc do porządnego cylindra.
    Chociaż ja w swoim starym chińczyku wsadziłem cylinder 70 chiński za 60 zł i zrobiłem nim kilkanaście tys kilometrów i nawet nie pierdnął 🙂

Zdjęcie profilowe Goper
    Goper
    Użytkownik

Ok , ale wariatora nie wymieniać ? Czyli wymienić rolki , wyregulować gaźnik ?
    Wariator chciałem wymienić na http://shop.mieloch.pl/wariator-stage6-sport-pro,pZ044173.bhtml

Zdjęcie profilowe Goper
    Goper
    Użytkownik

A jak cylinder to jaki ? ( nie znam sie na tym zabardzo bo niedawno kupiłem skuter , wczesniej nie miałem zbytnio styczności z takimi rzeczami )

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak będziesz chciał robić kompleksowy tuning to wtedy możesz pomysleć o wario, ale jeśli nie, a temu nic nie dolega to nie pchaj się w koszty.
    Kup kilka zestawów rolek – nawet tych po 15 zł – i wyreguluj sobie gaźnik. Jak dobierzesz rolki o właściwej i najlepszej wadze, to kup wtedy markowe roleczki i nie grzeb. Po prostu jeździj. Im więcej grzebiesz tym bardziej go psujesz 🙂
    Jesli chodzi o napęd to rolki tylko markowe, pasek markowy a reszta oryginalna w zupełności wystarczy. Każdy fabryczny silnik jest optymalnie dostrajany do zamontowanego napędu.
    A jak chcesz śmigać szybciej to tylko cylinder – to jest podstawa, potem dostraja się resztę.
    Ale pamiętaj, że cylek np 70 ccm wcale na prędkości więcej Ci nie da, zmieni się tylko dynamika jazdy.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie