Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siemka, chciałem się was poradzić czy do seryjnego skutera warto wsadzić ten wariator, wczoraj mi go polecono, podobno jest dobry i sporo daje i nie wiem co robić :PP dlatego pisze do was, może się lepiej znacie i doradzicie co zrobić KLIK!
    W skuterze wymieniłem: wydech, dysze, gąbke filtra 🙂

Anonimowy

Speed control jest dobry, ale do seri 😛 jak chcesz wymienić wydech to lepiej weź super speeda, albo Hebo NG. Cena podobna a efekt sużo lepszy.

Anonimowy

on muwi ze juz wymienil wydech i te rozne …tak wariator da prezyspieszenie i v max to wiec warto zmienić na sporotowy

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Anonimowy

Nom dokładnie mi o to chodziło 🙂 bo spotkałem się ze stiwerdzeniem ” w serii ci to gówno da ” i nie wiem czy to prawda czy nie 🙂 wole się upewnić 🙂

Anonimowy

da ci przyśpieszenie i trochę prędkości…. 🙂

Anonimowy

tak jak ja mowilem da ci trochę przyspieszenia i v max i to na 100 procent

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie