Wandalizm i kilka pytań

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Wandalizm i kilka pytań

Tagi: 

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Michał 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Michał
    Użytkownik

Witam, ostatnio przed sklepem miałem niemiłą niespodziankę:/ Pomijając skrzywione lusterka, odkręcenie wentylów z opon i obmelane siedzenie ktoś odczepił mi tą gumową rurkę co jest przyłączona od tego jakby czarnego prostokącika co jest nad tłumikiem i idzie w górę. Jedną część przyczepiłem, lecz gdzie wsadzić drugi koniec? Nie widzę tam żadnego otworu i nie wiem co robić ;/ Drugie pytanie. Zmierzam do wymiany oleju przekładniowego. W instrukcji jest napisane, że jak odkręci się którąś tam śrobke to zobaczę poziom oleju. A więc, gdy to odkręce, będę mógł sprawdzić poziom oleju, lecz on wtedy nie wycieknie? Ile wgl wlać oleju? Jest napisane „ilość całkowica 0.12l, ilość po wymianie 0.10l” vitality 2t

Michał
    Użytkownik

Nie pomoże nikt? ;c Nie mógłby ktoś kto ma vitality lub podobny sprawdzić jak jest u siebie?

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe WODZU
    WODZU
    Użytkownik

Pomoże Ci wujek google lub opcja „szukaj”

Mój profil i moje podróże na Piaggio X8 125ccm – https://www.facebook.com/piotr.bobbe.1
    Moje chobby, mój drugi profil – Motocykle 125ccm – https://www.facebook.com/moto125ccm
    Zapraszam do poluienia i obserwowania.
    Zdjęcie profilowe GrillMen
    GrillMen
    Użytkownik

eś się uparł na takiego wujka… Ja go znam i sie go pytom. Szukam nie urzywam.

Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

Jeśli chodzi o zawirowywacz spalin, to albo idzie od tyłu jakby do filtra powietrza, albo do ramy, niestety, Vitalki nie posiadam i nie robiłem nic przy niej, ale takie rozwiązania znam.

Co do oleju-jak odkręcisz wlew i będzie tam olej leciał to znak, że jest 🙂 Jeśli chodzi o pojemność-jak DOKŁADNIE zlejesz wszystko, to wlewasz 120ml i wsio, 100ml to wejdzie, jeśli nie wylałeś dokładnie wszystkiego.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Michał
    Użytkownik

Słyszałem że tak rurka poprostu tam siedzi schowana, nie przyczepiona do niczego, jednak w instrukcji jest napisane że idzie do jakiegoś dodatkowego filtra powietrza. Więc sam już nie wiem. Mógłby ktoś posiadający Vitality sprawdzic przy okazji. Ta rurka chowa sie za plastik czarny i jest trudno dostępna, ale może palcem dacie rade wyczuć czy jest to do czegoś przyczepione 🙂 Czy jeśli będe bez tej rurki jezdził, może się coś stać?

Michał
    Użytkownik

Są dwie opcje, albo do jakiegoś dodatkowego filtru powietrza, lub poprostu siedzi schowana za plastikiem. Bardzo proszę, jeśli ktoś mógłby nawet jutro czy pojutrze sprawdzić jak to z tym jest i napisać na tym temacie, bede bardzo wdzieczny ;D

Michał
    Użytkownik

Nikt nie pomoże? ;/

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie