Walek rozrzadu NARAKU! 4t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Walek rozrzadu NARAKU! 4t

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe pawelzuger
    pawelzuger
    Użytkownik

Siemka wszystkich maniakow skuterow 🙂
    Ja posiadam router city line 50. fajny wyglad i super mi chodzi. bez blokad i z cylinder 80ccm idzie mi 90km samemu lecz przy zamknietym liczniku przerywa mi poniewaz nie moge wyregulowac gaznika pod stozek 🙁

Mam na sprzedaz walek rozrzadu firmy NARAKU! 4t gy6. podaje link moze ktos bedzie zainteresowany.

http://allegro.pl/walek-rozrzadu-naraku-tuning-80ccm-4t-i3147957519.html

Zdjęcie profilowe mechanik2005
    mechanik2005
    Użytkownik

Witam!
    Pod stozek gaznik musi miec wiecej paliwa,w przeciwnym razie zacznie przerywac na wysokich.wkrec mu maxymalne obroty i zobacz co dzieje sie z przepustnica podcisnieniowo sterowana na zdjetym stozku?
    Masz ten walek naraku jescze?

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

mechanik2005 napisał:

Witam!
    Pod stozek gaznik musi miec wiecej paliwa,w przeciwnym razie zacznie przerywac na wysokich.wkrec mu maxymalne obroty i zobacz co dzieje sie z przepustnica podcisnieniowo sterowana na zdjetym stozku?
    Masz ten walek naraku jescze?

Czy musisz każdy temat odkopywać?

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie