wał rms racing ... czy dobry ??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) wał rms racing ... czy dobry ??

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #259184 Odpowiedź

Anonimowy

Siemka
    mam pytanie bo zmieniam cylinder do gilerze runner LC na 70 cc malossi sport i moje pytanie brzmi czy wałrms racing wytrzyma ?? bo moj standardowy nie jest pierwszej nowosci … i do tego mam pytasnie, czy podczas zakladania muszę cos przestawiac ?? bo wiem ze bede musial trochę oleju do baku dolewać chyba że pompke oleju przestawie żeby więcej oleju dawał … do tego mam pytanie czym muszę tlok nasmarowac jak bede zakładał cylinder ?? aha i lozyska stage 6 metalowe beda ok ??
    proszę o odpowiedzi !!!!!!
    z gory dzieki 😀

#259185 Odpowiedź

Anonimowy

Tłok musisz nasmarowac, wał wytrzyma. Co do mieszanki to jak wyregulujesz to nie będziesz musiał do baku nalewać

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #259186 Odpowiedź

Anonimowy

Wino, czym a nie czy tak jak wino mówi wał wytrzyma ale jak jestes przy kasię to mozesz zmienić na przyszłosc jeśli ci się tuning spodoba, niektórzy wyrzucają zbiorniki z olejem i sami robią mieszanke ale ja na twoim miejscu z 3 nakretki bym dolewał oleju i powinno byc git

#259187 Odpowiedź

Anonimowy

ok, dzieki za rady … a ten tlok czym nasmarowac ?

#259188 Odpowiedź

Anonimowy

olejem takim co lejesz do silnika

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #259189 Odpowiedź

Anonimowy

chyba do mieszanki

#259190 Odpowiedź

Anonimowy

Kowal napisał:

chyba do mieszanki

to jest idiotyczne stwierdzenie równie dobrze mogłem napisać do zbiorniczka do dozownika i wile innych.

#259191 Odpowiedź

Anonimowy

chodziło mi o to żeby tłok nasmarować olejem miećszankowym, bo oleju takowego oleju jak silnikowy nie ma, jest tylko ten do mieszanki

#259192 Odpowiedź

Anonimowy

tym do mieszanki nasmaruj

#259193 Odpowiedź

Anonimowy

Obojętnie jakim Olejem silnikowy to jest bez znaczenia czy do mieszanki czy do skrzyni biegów.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
Odpowiedz do: wał rms racing ... czy dobry ??
Informacje o Tobie: