Wal malossi mhr warto

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Wal malossi mhr warto

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam. Chce kupić wal do gilery dla kolegi i trafilem na ta aukcje
    http://allegro.pl/item673962754_wal_malossi_mhr_pro_race_hebo_polini_yasuni.html

Rozmawialem ze sprzedajacym i powiedzial, ze wal wygląda dobrze ale niestety nie ma mozliwosci jego sprawdźenia, myslicie ze do 300zl warto licytowac :mrgreen:

Anonimowy

warto zoba ile nowy kosztuje :] a jakby był lipny to zawsze możesz go dopieścic i sellnać za to samo cenę i będzie git fasola 😀 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

W sumie to masz rację… Jak Mi się nie spodoba to go dopieszczę troszkę i sprzedam za ten sam hajs i stratny nie bede :569:

Anonimowy

a ja mam pytanie? jak Wy chcecie niby wał dopieszczać? że niby spolerować żeby wyglądał na nowszy?

Anonimowy

No tylko to pozostaje xD Zobaczymy jak się aukcja rozwinie, do 300zł biorę, jak Mi nie podejdzie to poczyszcze i sprzedam za te same pieniądze 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie