Waga rolek do Bassy.

Siemka jaka jest waga seryjnych rolek i jakie rolki do wariatora kupić na większe przyśpieszenie. Wiem że lżejsze ale ile gram :D?

Seryjne to chyba 5 gram. Spróbuj dać 4.5 grama.

Musze mieć sprawdzoną osobę która wymieniała w baśce rolki i wie jak to tam gramowo wygląda :D nie chce wtopić 25 zł w złe rolki :D po za tym też tak myślałem nad 4,5 grama nawet gdzieś znalazłem odpowiedź że 3,5g

Nie poprawisz przyspieszenia zbyt lekkimi rolkami. Moze wręcz spaść. Nie dawaj lżejszych niż o pół grama. Jeśli masz oryginalne możesz zważyć.

Nie mam takiej wagi.... No na prawde nikt seryjnych rolek nie wymieniał w baśce ? bez jaj

U mnie w Parco były 6 seryjne, a raczej u ciebie może być to samo , bo przecież prawie ta sama konstrukcja

idź do apteki z rolkami i poproś żeby ci je zważyli ;) w baotianie 4T były 6.5g

To może sie zapytam tak :D jak ktoś wymieniał rolki w baśce to niech mi powie ile gram wkladal :D

Ja podejrzewam ,że seryjne To 5.5g ja wsadziłem 5g przyspieszenie wzrosło i nie ma takiego muła....
(temat z przed miesiąca ale odpowiedź może się komuś przydać)

5 - 5.5g są w sam raz do serii

możliwe jest że rolki zużyły się po 1800km ??

Raczej nie, ja patrzyłem jak miałem 4tyś i miały już małe oznaki użytkowanie (takie lekko starte w 2 miejscach)

ciekawe czy 5 g rolki cos pomoga i odmulą go troszke

Czym zablokować przeciwtalerz żeby odkręcić go?

Owszem, będzie się lepiej zbierał-efekt placebo czy jakoś tak-widzisz i czujesz to, co chcesz.

Wzrosną obroty i będzie Ci się zdawało, że lepiej idzie.Nie prościej poczekać i zmienić w przyszłości wariator na sportowy?

Zablokować możesz hmm opcji dużo-klucz od szlifierki kątowej, płaski o coś zaprzeć, kupić/zrobić blokadę itd.Najprościej będzie śmignąć do warsztatu żeby Ci pneumatem to zrobili.

nie chce go tuningowac wariatorami czy innymi bajerami chce po prostu zmienic rolki zeby nie mulil po prostu.

https://motor-x.pl/rolki-wariatora-16x13-3-5g-honda,p.html

Ja mam router pluss 50ccm 4t to to prawie to samo co bassa i po 10 m mam max obrony. V-max wynosi 50km/h. Skuter jest odblokowany. Na oryginalnych jechałem tak 65-70km/h.

myślisz że czekali na twoją odpowiedź SIEDEM MIESIĘCY?