Wady ściągania blokad

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Wady ściągania blokad

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Caldir Caldir 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe wisnia20183
    wisnia20183
    Użytkownik

Witam, dzisiaj usłyszałem informacje, że ściąganie blokad w skuterze wiąże się z mniejszą żywotnością ? Silnik się szybciej zaciera? Wiecie coś o tym więcej?

Zdjęcie profilowe Im_Jurek
    Im_Jurek
    Użytkownik

łątewiej jest go zatrzeć, ale to zależy od jazdy

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Romecik
    Romecik
    Użytkownik

wisnia20183 napisał:

Witam, dzisiaj usłyszałem informacje, że ściąganie blokad w skuterze wiąże się z mniejszą żywotnością ? Silnik się szybciej zaciera? Wiecie coś o tym więcej?

Zdejmując blokady, zwiększasz moc = prędkość co z kolei przekłada się na logiczne wzrastanie pracy poszczególnych podzespołów silnika czyli po prostu szybciej się złużywa bo intensywniej pracuje tak . ; – )

Zdjęcie profilowe Caldir
    Caldir
    Użytkownik

oj tam i tak przejeździsz sporo puki coś rypnie właściwie nie zauważa sie tego efektu

odpowiadaj na pytania jeśli jesteś pewny odpowiedzi
    Zdjęcie profilowe wisnia20183
    wisnia20183
    Użytkownik

Czyli jeżeli mój skuter ma przebieg 7400, jest na wszystkich blokadach to i tak już się ich nie opłaca ściągać? Bo chyba już ten silnik trochę przeżył ;/

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Caldir
    Caldir
    Użytkownik

ściągaj nic nie powinno się stać, tyle i więcej to ludzie przejeżdżają bez blokad a twój silnik jest w dobrym stanie i pojeździ dłużej.

odpowiadaj na pytania jeśli jesteś pewny odpowiedzi
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie