! Forum Skutery W trasę 250 km

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe madi madi 7 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ponieważ szykuję się za jakiś czas na taka małą przejażdżkę, mam do Was pytanie, co najlepiej ze sobą zabrać jeśli chodzi o części zamienne, co przeważnie się psuje i czego mogę się spodziewać? Mowa o awariach ewentualnych. Wiem, że takie rzeczy jak pasek (mimo, że mam nowy), świecę, narzędzia, jakieś rolki może, żarówki…
    Niby jeżdżę codziennie, w miesiąc stuknąłem 4500 km ale po mieście i to jakby mniejszy stres jeśli chodzi o awarię i nigdy nic mi się nie popsuło. Skuter ma 7500 km przejechane więc nigdy nie wiadomo co i kiedy 🙂

Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Ja jak jadę w trasę i robię nawet 500km to zabieram telefon , forsę pełny bak kawę w termosie i ciuchy na wszelki wypadek jak by padało .A tak jak ty piszesz to chyba że bym jechał do o koła Polski to może bym zabrał kartę do bankomatu a nie klamoty bo to wszędzie teraz kupisz nawet w małej mieścinie

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Pewnie kupię tylko po co tracić czas na szukanie i latanie za duperelami.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

ja tam na trasy ponad 500 km biore narzędzia i świecę.

Router WS 50 2013
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie