VIVACITY – jakie rolki? po odblokwaniu tylko 60km/h…….

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery VIVACITY – jakie rolki? po odblokwaniu tylko 60km/h…….

Tagi: 

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kukiel66 kukiel66 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kubas121
    kubas121
    Użytkownik

Zdjąłem wszystkie blokady w peugeot vivacity rocznik 2001, przy okazji wymieniłem rolki bo były juz starte (oryginalne ważyły 8,5 gr a ja zamieniłem ja na 7,5), no i teraz v-max na płaskim to jakieś 60km/h, z górki pociągnie te 75… Wiem że te skutery potrafią na seryjnych częściach jezdzić 80 km/h. Ktoś może ma jakis pomysł dlaczego tak jest? Może to wina rolek, za lekkie kupiłem hm?

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Hej. Sam już sobie odpowiedziałeś na to pytanie:P

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Jeśli się nie mylę to peugeot vivacity jest 4T i dużo więcej nie pójdzie.

Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

nawet 4t powinien te 70 wyciągnąć. może faktycznie rolki, a moze jakaś blokada się ostała?

Zdjęcie profilowe kubas121
    kubas121
    Użytkownik

Otóz vivacity to 2t, wiec tym bartdziej inrytują mnie słabe osiągi? jaka wage rolek polecacie?

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Musisz kupić cały zestaw i dopasowywać.

o
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

kubas121 napisał:

Wiem że te skutery potrafią na seryjnych częściach jezdzić 80 km/h. Ktoś może ma jakis pomysł dlaczego tak jest? Może to wina rolek, za lekkie kupiłem hm?

Wrzuć seryjne i po kłopocie, po co kombinować…

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

A to nie jest przypadkiem tak, że lekkie rolki poprawiają przyspieszenie a cięższe v-max? Bo im cięższe rolki, przy tym wyższych obrotach wariator przysuwa się do przeciwtalerza ;).

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

cięższe poprawiają przyspieszenie. Sprawdzone u siebie. Cięższe rolki o 0,5 g poprawiły znacząca przyspieszenie. Skuter momentalnie wchodzi na obroty. Prędkość maksymalna bez zmian.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

sorry za odkop, ale mam również problem z dopasowaniem rolek do tego skutera. Także wsadziłem 7,5 grama lecz posiadam sportowy tłumik i v-max 65. Dobry start lecz muł do 45 potem petarda.. Jakieśrady?

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie