[Vespa LX50] Zamek siedzenia

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #726598
    Mateusz Sztaba
    Uczestnik
    • 1
    • 2Postów:

    Dzień dobry,
    Urwała mi się linka w okolica rygla w siedzeniu i nie umie otworzyć. Ma ktoś pomysł jak to otworzyć? Siedzenie potrafię trochę uchylić do góry. Na forum vespaorg znalazłem taki wpis sprzed 10 lat

    Witam,
    Potrzebuję pomocy w naprawie zamka pod siedzeniem.
    Dzisiaj chciałem otworzyć zamek pod siedzeniem żeby kask wyjąć, włożyłem kluczyk, przekręciłem i się nie otworzyło.
    Otworzyłem za pomocą kijeczka ten haczyk i z tego co widzę to linka jest zerwana. Wykręciłem wszystkie śrubki, ale nie da się chyba tego plastiku wyjąć. 🙁 jak to naprawić?

    więc jakoś się da ale nie wiem jak to wygląda tam w środku. Gwóźdź od namiotu potrafię włożyć od tyłu w okolice zamka ale co i jak tam pociągnąć t o nie wiem.
    Pozdrawiam

    #726599
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:
    #726601
    Mateusz Sztaba
    Uczestnik
    • 1
    • 2Postów:

    Dziękuje za odpowiedź.
    Nie wiem czy mam taki patent bo nie zwracałem wcześniej uwagi na to jak to działa. Jak udaje mi się trochę kanapę uchylić to wydaje mi się że jest to inaczej, jakgdyby jakaś osłona plastikowa tam była.
    Popatrzyłem jeszcze raz i ten plastik to chyba element siedzenia, zasłania widok i nie widze jak to tam wygląda.
    Próbowałem tam włożyć gwóźdź z namiotu i o nic się nie łapie. Mógłby ktoś kto ma Vespe zobaczyć jak to wygląda?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button