Vespa ET4 125 1998r

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Vespa ET4 125 1998r

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kobi
    kobi
    Użytkownik

Cześć,

Dostałem od wujka Vespe ET4 125 z 1998 roku. Był on pierwszym właścicielem a motocykl jeździł na bagażniku campera i służył do przemieszczania się po miejscach które odwiedzał wujek. Przebieg motocykla to 11000 km. Przez ostatnie kilka lat motocykl kurzył się w garażu po czym dostałem go ja. Niestety nie dopilnowałem go serwisowo i awarii uległ silnik stracił moc i zaczął bardzo głośno chodzić zgasiłem go i nie próbowałem więcej odpalać. W silniku było zbyt mało oleju (kolo 150 ml) więc prawdopodobnie uległ zatarciu. Czy jest sens i szansa na reanimacje czy raczej rozglądać się za „działającym” silnikiem na allegro (koszt kolo 800-1000)?

Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

naprawa powinna być tańsza. ale to wszystko zależy od tego ile rzeczy będzie do wymiany. ciężko wróżyć

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe kobi
    kobi
    Użytkownik

Dzięki za szybką odpowiedź. Jesteś w stanie polecić mi jakiś sprawdzony serwis w okolicy Rzeszowa/Krakowa ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie