Ventus Modo II – Moduł (odblokowany? )

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Ventus Modo II – Moduł (odblokowany? )

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe piwosz199 piwosz199 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe piwosz199
    piwosz199
    Użytkownik

Witam, jestem „szczęśliwym” posiadaczem modo II z 2008 roku. Jeżdżę nim dopiero od jakiegoś roku, a wcześniej jeździł nim mój ojciec. Z tego co mi mówił, odkurzacz był w stanie pojechać jakieś 60-70KM/h, ale po jakimś tam czasie po prostu nie jest w stanie przekroczyć 45, chyba że z przepaści… Tutaj rodzi się moje pytanie, skoro moduł jest „odblokowany” tzn, najlepiej będzie to widać na filmie: http://www.youtube.com/watch?v=cjUuTsM5CxA&feature=youtu.be
    Czemu się jednak nie rozpędza dostatecznie dobrze? Dodam, że wszystkie części takie jak gaźnik, filtr powietrza ma oryginalne. Na początku napisałem, że jestem ” szczęśliwym ” posiadaczem owego skuterka, ponieważ odkąd jestem w jego posiadaniu przeszedł wymianę głowicy, kranika ( długi okres czasu męczyłem się z tym problemem, gdyż paliwo ciekło mi do oleju, a przyczyną okazał się – kranik) Tak poza tym nic nie kombinowałem. Z góry dzięki!

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie